Toto je heslo maminky naší čtenářky s nickem Datura. Jestlipak se ho drží také její dcera? Co myslíte? Jak je to ve skutečnosti, to sedočtete v jejím příspěvku a dokonce se podíváte na její nejoblíbenější pěněženku.

Tohle heslo propagovala moje matka a taky se ho držela. Peněženku měla vždy elegantní z echt kůže, ale peníze se do ní stejně nehrnuly. Mně to bylo celkem fuk, jakou peněženku mám. Vždycky jsem si nějakou náhodně koupila a když se začala trhat, nastoupila jiná. Jenže před několika lety jsem zatoužila po peněžence s motýly. O své posedlosti motýly jsem tu už psala, teď zbývalo podobnou peněženku sehnat. Ne koupit, ale sehnat. To je to správné slovo.

V obchodě na mě koukali jako na zjevení, tak musel nastoupit kamarád internet. Prošla jsem kde co, ale to, co jsem hledala, nikde nebylo. Po měsíci hledání jsem ji konečně našla.

Datura

Krásnou, značkovou a hlavně motýlkovou peněženku. Sice jsem o ni musela trochu zabojovat, ale podařilo se. Je se mnou už dva roky a máme se rády. Kožená není a kolik jsem za ni dala, to si nechám raději pro sebe.

Hlavně, že je nám spolu dobře, krize nekrize.

Zdraví Datura

Milá Daturo, ta peněženka vypadá jako psaníčko. Klidně byste ji mohla nosit jako kabelku

Jak se vám líbí tato peněženka, milé ženy-in? Jakým peněženkám dáváte přednost?Co v nich všechno kromě peněz nosíte? Už jste ji někdy ztratila, nebo vám ji někdo odcizil? Máte nějakou peněženkovou příhodu?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama