Karlstejn-seznam.jpg
Zdroj foto: Shutterstock

Známé i méně známé pivovary

Milovníci piva jistě ocení širokou nabídku piv, které budou tuto sobotu na Karlštejnském nádvoří moci ochutnat. Budou zde jak známé a oblíbené, tak i méně známé pivovary a minipivovary. Řidiči zase ocení nealko pivo a pro děti zde bude například Coca Cola. 

Maso i saláty

Ani hlady na pivním festivale trpět nebudete. Kdo si bude chtít dopřávat ochutnávky jednotlivých pivovarů, měl by se také pořádně najíst. Na své si přijdou milovníci klobás či burgerů, ostatní ocení grilované sýry nebo saláty

Doprovodný program festivalu

Těšit se můžete na umělecké bednáře, kteří byli díky svému řemeslu zapsáni na národní seznam kulturního dědictví. Čeká vás škola čepování a různé soutěže, dojde ke slavnostnímu naražení soudku Plzeňského Prazdroje a kolem 18:00 pak bude vyhlášeno nejpopulárnější pivo festivalu. K poslechu zde bude punk-rocková kapela Moped 56 Vojty Hubingera, rocková kapela Wanastovi vjecy – revival či harmonikářské Duo Maniacs Accordions.

Vstupné na festival je zdarma a podle nejnovějších informací na oficiálních stránkách karlštejnského pivního festivalu bude program probíhat od 10:00 do 12:00 na nádvoří hradu a od 12:00 do 14:00 na hlavním náměstí v Karlštejně.

Zdroj info: hrad-karlstejn, instagram@karlstejnskypivnifestival, karlstejnskypivnifestivalkudyznudy