Dnešní uspěchaný svět a životní styl mají v mnohém nepříznivý účinek na náš organismus. Například taková strava. Máme čas se pravidelně a zdravě stravovat? Myslím, že tuto vymoženost si může dopřát jen málokdo z nás. Rychlé a často nezdravé stravování už tak nějak prostě patří do dnešního světa.

 

Nemůžeme změnit vše, ale můžeme změnit alespoň něco. A tím „něco“ by mělo být především naše zdraví a zdraví našich nejbližších.

A my máme pro vás řešení. Řešení, které je chutné, zdravé a cenově dostupné pro každého z nás.

 

Actimel je probiotický mléčný výrobek, který jako jediný obsahuje unikátní živou kulturu Lactobacillus casei Imunitass. Vlastnosti této kultury byly ověřeny v řadě studií realizovaných mezinárodním výzkumným střediskem Danone Vitapole ve spolupráci s nezávislými odborníky a vědci.

Tyto studie jednoznačně prokázaly, že právě tato probiotická kultura má příznivé účinky na přirozenou obranyschopnost našeho organismu, a tím přispívá k ochraně zdraví.

 

Actimel od Danone je vhodný pro každého z nás, včetně našich dětí.

 

Odborníci doporučují pít Actimel každý den, nejlépe k snídani, kdy se připravujeme na nový den. Trávicí trakt je totiž po ránu schopen lépe přijmout a využít živé kultury. Kultury tak mohou blahodárně působit na náš organismus po celý den.

 

A jak se k otázce  na probiotickou kulturu vyjádřil MUDr. Petr Tláskal z FN Motol?


„Probiotika jsou pro lidský organismus velice prospěšná. Jedná se o jedno či vícečetnou kulturu organismů, které, dostanou-li se do trávicího traktu, mohou příznivě ovlivňovat zdravotní stav člověka. Význam probiotik pro člověka je mnohostranný. Stále více se totiž ukazuje, že některá onemocnění mají souvislost s určitým způsobem výživy, a tím i charakterem střevní mikroflóry. Mléčné výrobky obsahující probiotickou kulturu mohou organismu pomoci například snižovat riziko infekce trávicího traktu či příznivě ovlivňovat i obranný systém organismu.“


Možná vás bude zajímat, že právě probíhá akce „2týdenní test Actimel“ (od 1. do 31. října).

Podmínkou akce je vypít jednu lahvičku Actimelu denně po dobu 14 dní. V případě, že nepoznáte za 2 týdny rozdíl, společnost Danone garantuje vrácení peněz.

A naopak, pro prvních 8 000 spokojených spotřebitelů připravila společnost Danone dárek!

 

Podrobná pravidla akce „2týdenní test Actimel“ naleznete na adrese www.actimel.cz