Milé čtenářky, cítíte se už přepracované a chcete si trochu odpočinout? V případě, že ano, a odpočinek pro vás není jen ležení na pláži, máme pro vás Last Minute nabídku cestovní kanceláře Globaltour.

Turecko

Termín: 29. 5.–5. 6. , 5. 6.–12. 6.
Cena: 6 990,- Kč

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha–Antalya–Praha včetně všech tax a příplatků, 7x ubytování s polopenzí v kvalitních 4* a 5* hotelích, pojištění CK proti úpadku

Turecko

Nepovinné dokoupení balíčku 69 € / osoba (platí se v místě) = vstupy do památek podle programu, vyklad česky mluvícího průvodce.
Nepovinné dokoupení balíčku 119 € / osoba (platí se v místě) = 5x oběd a večer 1001 noc (turecký večer folklorní hudby, tance a břišních tanečnic), příplatek za all inclusive služby 5., 6. a 7. den programu.
Nepovinné dokoupení balíčku 40 € / osoba (platí se v místě) = příplatek za all inclusive služby 5., 6. a 7. den programu.

Global tourKonečná cena nezahrnuje: Doporučené cestovní pojištění (240 Kč na osobu – více informací naleznete v platném katalogu).
Poznámka: Na místě je nutné zaplatit pobytovou taxu ve výši 29 EUR. Ceny jsou uvedeny v Kč za dospělou osobu a jsou platné při počtu 2 osob platících cenu za dospělou osobu ve standardním pokoji.

Pozor akce 1000,- slevy na každou dospělou osobu pro čtenářky Žena-in!

V rámci naší spolupráce s cestovní kanceláří GLOBALTOUR můžete využít speciální slevu ve výši 1000 Kč na každou dospělou osobu pro všechny čtenářky Žena-in, která je kombinovatelná se všemi dalšími slevami kromě lastminute. Sleva není časově limitovaná. Čtenářky, které jí budou chtít využít, napíší pouze do poznámky při objednávce zájezdu kód „žena-in“.

Nabídku najdete na www.globaltour.cz

Reklama