Obchod Freshlabels.cz představuje německou designovou značku Ucon, která vyrábí dámské i pánské batohy, tašky, kabelky i oblečení s nápaditým minimalistickým designem. Ucon je label pro všechny vyznavače (nejen) urbanistického stylu, v němž se stírá hranice mezi módou a uměním a jak tvůrci, tak uživatelé „Uconisti“ se nebojí kreativně experimentovat.

bag

Doplňky a oblečení Ucon jsou vyrobeny z recyklovaných nebo eko-friendly materiálů. Batohy, tašky a kabelky Ucon jsou na pohled uměleckým dílem, ovšem vždy jsou velmi praktické z hlediska vnitřního uspořádání i velikosti, pohodlně se nosí a některé modely nabízí i zajímavý funkční prvek jako např. variabilní zvětšení / zmenšení podle potřeby. Progresivní design Ucon se během několika let stal v komunitě umělecky smýšlejících mladých lidí v Německu a v Evropě doslova módním kultem.

bag

Značku Ucon založili v roce 2001 Jochen Smudy a Martin Fussenegger, aby mohli uplatnit své představy a nejvyšší ideály módní tvorby, k nimž podle nich patří kreativita, kvalita materiálů i provedení, etika výroby, ale i důraz na originální a podnětné zázemí. Zakladatelé Ucon rádi spolupracují s talentovanými umělci, které si pro spolupráci pečlivě vybírají a vždy dbají o podobné myšlenkové souznění – v současné době je to např. Monja Gentschow (Berlín) nebo Falko Ohlmer (Hamburk).

bag

bag

bag

Reklama