adidas Originals přináší unikátní instalace do ulic Prahy
5e71f0843f8beimage.png

Značka adidas Originals, která přenáší nezaměnitelnou DNA značky adidas do ulic města, přichází u této příležitosti s unikátním projektem nazvaným Change is a Team Sport. Jeho cílem je ukázat, že za změnami vždy stojí tým a ne jednotlivec. Stejně jako tomu bylo v příběhu samotných tenisek Superstar, značky, která pochází ze sportu, ale které se podařilo přesáhnout jeho hranice a přesunout se do hudby, umění a módy. Tenisky Superstar jsou pro ty, kteří se nebojí projevit. Pro ty, kteří ví, že jednotlivec je málo. Pro ty, kteří ví, že jedině společně lze změnit svět k lepšímu.

V rámci projektu se v ulicích Prahy objevují unikátní streetartové instalace, které přenášejí myšlenky kampaně přímo mezi obyvatele města a jedinečným způsobem komunikují důležitost týmové práce pro změny a další rozvoj společnosti. Instalace vytvořil slovenský fotograf a umělec Lousy Auber na několika jedinečných místech v hlavním městě. Celý projekt odstartovala instalace obrazovek ve Footshopu v ulici Na Příkopech, kde se promítala archivní videa z historie značky. Ve Vnitrobloku je nainstalován speciální neonový rám, zatímco na budově na pražském Andělu vzniklo impozantní streetartové dílo komunikující hlavní myšlenky projektu. V Praze se také 28. února na Stalinu objevil unikátní video mapping, vytvořený jako součást celé kampaně.
5e71f06ea8a51image.png

Lousy Auber svým pojetím posouvá kampaň za hranice tradičního marketingu a šikovně ji dostává do ulic dnešního velkoměsta. V rámci projektu vznikla také osobitá autorská instalace LED objektu, která je umístěný před obchodním Centrem Stromovka a bude tam k vidění až do konce března. Určitě stojí za to se na tuto instalaci, ale i na další streetartová díla, přijít podívat.

Značka adidas Originals tímto projektem pokračuje ve svém osobitém pojetí marketingu, který pracuje s úzce definovanými cílovými skupinami a speciálními aktivitami, které tyto skupiny oslovují. Značka často spolupracuje s mladými talentovanými umělci, jako je například Lousy Arber, kteří jí pomáhají udávat nový směr a držet se v popředí zájmu zajímavých osobností módy, kultury, hudby a sportu.
5e71f051f1198image.png

Tenisky Superstar zakoupíte na ADIDAS.CZ
Doporučená maloobchodní cena 2 499 Kč

#adidasSuperstar #changeisateamsport
@adidasOriginals

Reklama