Naše kulinářské akce se neobejdou bez kvalitních kuchyňských pomocníků, které rádi na akcích testujeme. Tentokrát se stala naším partnerem značka Tefal se svým multifunkčním kuchyňským robotem QB307538 Wizzo.

5aafceae2c2b0obrazek.png
Kuchyňský robot Wizzo je odborníkem na těsta, díky speciální sadě metel s patentovanou technologií Flex Whisk. Metly jsou přímo uzpůsobené k přípravě těsta, protože dosáhnou až na samé dno mixovací nádoby. Poradí si s přípravou koláčů, voňavého a křupavého chleba anebo populární pizzou. Snadná příprava různých druhů těst není jedinou doménou tohoto robotu. Další specialitou robotu je planetární pohyb šlehačů a míchačů, který ručí za zcela optimální promíšení všech vložených ingrediencí, nejhladší těsto a krémy, které budou tak nadýchané, že jim ani neuvěříte. S přibaleným mixérem navíc snadno připravíte zeleninu na saláty anebo si rozmixujete ovoce na výživný koktejl.

A co jsme všechno míchali a hnětli pomocí robotu Wizzo Tefal? Podívejte se do fotogalerie!

 

Recepty, které jsme vyzkoušeli:

Brownies cupcakes s malinami
5aafdbc3ab90bobrazek.png

Lžičková bublanina s ovocem
5aafdbd3b62d0obrazek.png

Quiche se sýrem a rajčaty
5aafdbb76b80dobrazek.png

Hrníčková bábovka
5aafdbaa5fbadobrazek.png

Jako vždy se akcí linula příjemná pohodová atmosféra díky našim čtenářům a čtenářkám. Všichni se nadšeně připojili do přípravy všech úžasných pokrmů. Jak se jim pracovalo s kuchyňským robotem Wizzo a jak hodnotí značku Tefal?

5aafce40def08obrazek.png

Nikola D.
Dnes se mi s robotem zacházelo velmi dobře. Je výkonný, má mnoho funkcí, skvěle vypracuje těsto a je rychlý. Další plus shledávám v jednoduché manipulaci a údržbě. Spotřebiče jsou dotažené k dokonalosti. Se značkou Tefal jsem velmi spokojena, využívám především pánve, ty jsou skvělé.

Lukáš P.
Nikdy předtím jsem s žádným podobným zařízením nepracoval, přesto se však dnes nevyskytly problémy, vše šlo hladce bez nejmenších problémů. Od společnosti Tefal používám pánev, která jsem skvělá na vajíčka.

Jan H.
Robot je velice snadno použitelný a bezpečný. Velmi usnadňuje práci a je vyroben k potřebám každého mladého kuchaře/kuchařky. Ve své domácnosti používám robot Tefal starší generace. Preferuji výrobky této značky, protože jsou kvalitní a spolehlivé.

Jakub R.
Robot Wizzo je velmi praktický a má snadnou obsluhu. Je to kvalitní pomocník pro každého kuchaře. V mé kuchyni používám od Tefalu domácí pekárnu.

Tatiana K.
Zacházení s robotem se mi zdálo velice intuitivní a snadné. Líbilo se mi, že nám byly velmi dobře vysvětleny vlastnosti zařízení. Se značkou Tefal jsem celkově velice spokojena. Vyzkoušela jsem spotřebiče různých značek, ale nejvíce mi vyhovuje právě tato značka. Je totiž jednoduchý v zacházení, má vysokou kvalitu a líbí se mi také design spotřebičů.

Adam P.
Líbila se mi praktická velikost robotu, kombinovaná s širokým spektrem funkcí. Ovládání bylo velmi snadné, intuitivní a robot má znatelně kvalitní provedení. Velmi pozitivně hodnotím snadnou údržbu, respektive mytí a nasazování komponentů. Výrobky Tefal hodně používám, a to – tyčový mixér, pánvičku, hrnce a spoustu malých náčiní. Jsem s nimi velmi spokojený.

Hana K.
Nejvíce se mi na robotu líbí jeho snadná údržba, především to, že ho lze dát do myčky. Jeho ovládání je snadné. V domácnosti používám pánev Tefal, se kterou jsem spokojená.
5aafce625a475obrazek.png

Více informací naleznete na těchto webových stránkách.

Přečtěte si také:

Uložit

Reklama