Partnerem naší akce byla společnost La Food se svými produkty MENU GOLD, která je specialistou na rýži, luštěniny a těstoviny. Proto jsme sestavili čtyřchodové menu tak, aby rýže nebo luštěniny byly obsažené v každém receptu.
laf1.jpg

Zdravý jídelníček zajímá nejen nás, ale také bloggerky, které píší o jídle, proto jsme některé z nich pozvali, aby si akci užili s námi a ochutnaly jídla, které jsme měli v plánu vařit.

Recepty, které jsme vyzkoušeli:

laf2.jpg
Celá akce byla velmi pohodová, výběr receptů byl skvělý a všechno se povedlo. Ve velké kuchyni se vařilo, peklo, byl slyšet smích a celou místností se mísily vůně připravených jídel. Hotová jídla se všechna snědla! Velký úspěch slavila Hrstková polévka s bramborami, některé účastnice se s „hrstkou“ setkaly poprvé. Tikka masala z červené čočky byla úplně luxusní, velmi dobře dochucená, spolu s rýží tvořila skvělé bezmasé jídlo. Mléčná rýže s ovocem nám také chutnala a závěrečné Fazolové brownies ukázaly, jak ze suroviny jako jsou mleté vařené fazole lze udělat chutný dezert.
laf3.jpg

Jak hodnotí naši akci některé z účastnic?

Klára T:
„Mám ráda luštěniny, vařím často bezmasá jídla. Proto jsem si akci opravdu užila a recepty určitě využiji, Hrstkovou polévku a asijskou červenou čočku určitě zařadím do svých oblíbených jídel.“

Tereza, bloggerka Inspired Kitchen:
„… chci vám poděkovat za pozvání na tuto akci, ráda jsem se seznámila s novými lidmi a u toho ochutnala nové věci.“

Gábina:
„Nadchla mne kulatozrnná rýže, sladký recept byl skvělý. To si určitě oblíbí moje děti.“

Každá z účastnic dostala několik produktů MENU GOLD pro domácí testování. Jsme zvědavé, jak je doma otestují.

Jaké produkty najdete pod značkou Menu Gold?

Rýži dlouhozrnnou, parboiled, jasmínovou a basmati, kterou společnost dováží z Asie, speciální druhy rýží kulatozrnných, Arborio a Carnaroli z Itálie. Nabídka zdravé výživy MENU GOLD obsahuje produkty jako jsou jáhly, pohanka, bulgur, chia semínka, quinoa bílá nebo červená, amarant a další. Luštěniny MENU GOLD doplňují kategorii přílohovin, patří do kategorie základních potravin. Kromě klasických luštěnin najdete pod značkou MENU GOLD i exklusivní druhy jako čočku beluga, fazole purpurové nebo fazole bílé velké. Velmi oblíbené jsou i směsi dle originálních receptur jako směs hrstka nebo směs basmati s červenou čočkou a ovsem.
5a9d2cdfa0325obrazek.png

Více informací na La Food či MENU GOLD.

5a9d552eb33bcobrazek.png
Naše články:

Reklama