Elly Kolaříková, naše kolegyně, připravila čtyři chutné recepty, které jsme připravili a ochutnaly. Celá akce byla velmi pohodová, výběr receptů byl skvělý a všechno se povedlo. Ve velké kuchyni se vařilo, peklo, byl slyšet smích a celou místností se mísily vůně připravených jídel. Hotová jídla se všechna snědla! Ani jsme se nenadáli a byl čas vše sklidit a kuchyň uklidit.

Protože nás bylo na akci sedmnáct, jistě si dovedete představit, kolik nádobí jsme použili a zašpinili. Přece jen tolik osob a čtyři jídla, nezbylo nám, než průběžně odmývat špinavé talíře a příbory, aby se nám špinavé nádobí nehromadilo. Každá z nás si navíc dala kávu, nápoj, k talířům tedy přibyly špinavé hrnky a sklenice, takže jsme se střídaly u velkého dřezu a myly a myly.. Byly jsme rády, že jedním z partnerů byla známá značka PUR se svou novinkou řady Pur Power. Mohly jsme tak přímo při mytí nádobí vyzkoušet Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem. Ten šel z ruky do ruky, všechny účastnice akce jej mohly vyzkoušet přímo u mytí.

Jak se nám líbil?

Mytí nádobí v ruce je každodenní činností. Rádi sáhneme po kvalitním přípravku, chceme, aby naše nádobí bylo čisté, dobře rozpouštěl mastnotu, aby přípravek pečoval o naše ruce.  Nový Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem díky nové receptuře také působí preventivně proti ucpání kuchyňských odpadů a bojuje proti nepříjemnému zápachu. To je dobré vědět.

Všechny účastnice akce si tohoto pomocníka odnesly domů, aby si ho mohly vyzkoušet i pro domácí mytí nádobí. Jsme zvědavé na jejich reakce, jak novinku Pur hodnotí. Ty následně zpracujeme do dalšího článku.

Testovaly jsme nový Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem, jaké jsou jeho výhody?

Čeká vás mytí mastných pánviček a pekáčů? Při každém ručním mytí nádobí se mastnotou a zbytky jídel zanáší i kuchyňské odpady, což způsobuje nepříjemný zápach a také hrozí jejich ucpání. Než hledat číslo na instalatéra, doporučujeme preventivně používat novinku Pur Power Duo Effect, která nejenže dokonale umyje vaše nádobí, ale zároveň předchází zanášení kuchyňského odpadu. Jedinečná kombinace účinných látek prostředku na ruční mytí nádobí Pur Power Duo Effect pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí. Díky nové receptuře také působí preventivně proti ucpání kuchyňských odpadů a bojuje proti nepříjemnému zápachu. Novinka Pur Power Duo Effect doplňuje prémiovou řadu Pur Power a poznáte ji v obchodech díky modernímu stříbrnému obalu. Pur Power Duo Effect je k dispozici v maloobchodním prodeji od února letošního roku ve velikosti 700ml za cenu 51,90 Kč.

Více informací o produktu naleznete zde.

Reklama