5ede2de7d6df9obrazek.png
Různé tipy na produkty a recepty od Madety si na našich stránkách můžete číst pravidelně. Rozhodli jsme se nyní pro vás některé z mléčných výrobků otestovat. Naše kolegyně redaktorka rubriky Vaření a foodbloggerka Elly z www.bohynekuchyne.cz připravila chutné recepty, které jsme vyzkoušeli a snědli. A v žádném nechyběly mléčné výrobky Madeta.
5ede2e002c841obrazek.png
5ede2e205e891obrazek.png

Podívejte se na naši inspiraci, jaké pokrmy můžete také ochutnat a co jsme pro vás testovali:

  • Vyzkoušeno: Čokoládový koláč s tvarohem
  • Vyzkoušeno: Tvarohový koláč s rebarborou a jahodami
  • Vyzkoušeno: Zapečené gratinované brambory
  • Vyzkoušeno: Kachní (kuřecí) stehna v Remosce
  • Vyzkoušeno: Skvělé špecle s nivou, špenátem a krůtím masem

Jak si akci užili naše čtenářky? Přečtěte si některé příspěvky, které nám účastnice napsaly:
5ede2e3d7af33obrazek.png
5ede2e4fdec3aobrazek.png
M.M.

Recepty s výrobky od Madety byly výborné. Madeta je pro mne synonymem kvality a proto produkty Madeta sama často používám. Akce byla velkou inspirací.

Klára:

Produkty Madeta jsou skvělé, proto je vždy hledám v regálech a pak si je kupuji. Miluji zejména tvarohy a Cottage, ten je bezkonkurenční. Kulinářská akce se mi moc líbila, inspirací jsou pro mne hlavně recepty s nivou, byla krásně vláčná, voňavá a nebyla vůbec suchá jako u jiných značek. Myslím, že niva je super pro různé slané koláče a omáčky k masu. Akci moc chválím a těším se někdy příště.
5ede2e6e30376obrazek.png
5ede2e8b99f93obrazek.png
Petra:

Do všech receptů jsme použily produkty z široké nabídky výrobků Madeta např. sýry, máslo, mléko tvaroh, smetany… Všechny produkty Madeta jsou velmi chutné a kvalitní a skvěle tak naše jídla podtrhly.

Gabriela:

Použily jsme produkty od Madety: sýr Niva, máslo, tvaroh, zakysaná smetana, smetana na vaření a šlehání. Všechny produkty od Madety jsou nejlepší kvality a chuti.
5ede2ea4d4950obrazek.png
5ede2ebd20622obrazek.png
Eva:

Výrobky Madeta upřednostňuji při každém nákupu, je to ověřená kvalita. Akce byla velmi inspirativní a příjemná.

Linda:

Jak máslo, smetana, tvarohy, tak sýry Madeland a niva byly vynikající. Jsem ráda, že jsem se mohla akce zúčastnit, recepty byly skvělé, zejména špecle s nivou byly super.
5ede2ed330921obrazek.png
5ede2edfc4ba3obrazek.png
Michaela:

Recepty byly snadné, dobře se připravovali a chuťově vynikající. Mám ráda Madetu, patří mezi moje oblíbené výrobky. Jím dost jogurtů, zakysaných výrobků, kvalita je pro mne důležitá. Můj partner má rád ostré sýry, nivu dáváme do hodně jídel. Proto mi chutnala pomazánka z nivy a špecle s nivou, musíme je doma uvařit.

Jana:

Recepty byly super, moc mě to bavilo, všechno bylo moc dobré. Potěšil mne dárek v podobě sýrů, tvrdé i polotvrdé sýry mám moc ráda.

Budeme rádi, když vás bude naše kulinářská akce inspirovat!
5ede2f0e05a44obrazek.png
5ede2f211c7d9obrazek.png
Naše tipy na dva skvělé sýry, se kterými jsme na naší kulinářské akci pracovali:

Ochutnejte Madeland originál 45% od Madety
Madeland je polotvrdý sýr holandského typu s tvorbou ok uvnitř hmoty. Konkrétně se jedná o sýr typu Maasdamer. Má smetanově žlutou barvu, vláčnou a pružnou konzistenci a delikátní oříškovo-mandlovou chuť. Pro své všestranné použití je velmi oblíben, výborně se hodí pro přípravu teplých sýrových specialit, ale také při studeném rychlém občerstvení. Chuťové vlastnosti sýra Madeland vyniknou ve společnosti bílých vín typu ryzlink, sylvánské či burgundské. Splňuje požadavky bezlepkové diety. Více na Madeta.cz.

Jaká je Jihočeská Zlatá niva 60% od Madety?
Tento zrající sýr je charakteristický modrou plísní uvnitř hmoty. Díky vysokému obsahu tuku v sušině má jemnější a krémovitější chuť než klasická Jihočeská niva. Lahodná chuť tohoto sýra vynikne jako delikatesa na každém slavnostním stole ve spojení s přirozenou sladkostí ledových nebo slámových vín s vysokým zbytkovým cukrem. Jihočeská Zlatá niva nese Chráněné zeměpisné označení EU. Splňuje požadavky bezlepkové diety. Více na Madeta.cz. Také máte rádi mléčné produkty od Madety?

Více na www.madeta.cz

Naše články:

Vyzkoušeno: Tvarohový koláč s rebarborou a jahodami
Vyzkoušeno: Skvělé špecle s nivou, špenátem a krůtím masem
Vyzkoušeno: Pomazánka z nivy
Vyzkoušeno: Vajíčková pomazánka se sýrem Madeland
Vyzkoušeno: Zapečené gratinované brambory
Vyzkoušeno: Čokoládový koláč s tvarohem

Reklama