Zdravím všechny v dalším týdnu

Dnešní téma moc veselých historek z natáčení asi nepřinese. Zvlášť, když si představíme případy, kdy milující rodič vychovává nevlastní dítě, aniž by to tušil. A kdyby to tu ruplo?!!!!!

Přesto napíšu příběh mé hodně blízké příbuzné Xky. Žije už přes deset let se svým partnerem. Nejdřív o dítěti nepřemýšleli (studia, pobyt v zahraničí...), pak se dlouhý čas nedařilo. Na jedné delší pracovní akci se Xka trochu sblížila s jedním z kolegů, až došlo i na TO. Jednou a dost - žádné pokračování. Jenže, co rarach nechtěl, po čtyřech týdnech zmodral těhotenský test, Xka též. Mohlo by vše skončit, jak jsem uvedla v prvním odstavci. Jenže Xka je duše přímá a čestná, nedokázala by tak žít. Šla s pravdou ven i za cenu toho, že by vztah skončil. Její partner není žádný ideál, chlap se svými chybami jako každý druhý. Je jasné, že počáteční rozmrzení tu bylo, ale asi mu došlo s jakým rovným člověkem bude žít a se stoprocentní jistotou, že se nic takového nebude opakovat. Ostatně bylo to 50 na 50. Zkrátka zachoval se skvěle i při dost těžkém porodu setrval, dokonce odmítl  nabízený test paternity, radši si koupili novou pračku.

Malého Xíka má rád, ten má jeho nezaměnitelné oči, takže my, co o tom víme, si myslíme, že je to 99,99 na 0,01 a berem to 100 na 0. Za dva měsíce bude mít Xík sourozence, opět s překvapením. Tentokrát ale jen, že nevíme, jestli to bude holka nebo kluk.
enka1

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Také znám muže, který vzal zpět svou milou po úletu s jiným a teď vychovává cizí dítě - tady je však jistota, že jeho není. Takové formáty obdivuju. Simona

Moc mě překvapilo, jaké úhly pohledu jste, milé čtenářky, dokázaly vymyslet. Enka1 - skvělé. Nezapojíte se také svou trochou? Čekáme ještě hodinku na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama