Ačkoliv to vypadá, že v této zimě je nejlepší zůstat doma v teple, taková zasněžená sobotní procházka má taky něco do sebe. Kdo má navíc rád jubilea, a nejen ta, vyjde si zítra

 

Do neznáma.

 

Tak se totiž jmenuje pochod oslavující své třicáté výročí existence.

 

Odkud se vydáte na cestu

Začíná mezi sedmou a desátou v sokolovně v Sázavě a připraveny jsou celkem tři trasy – 15, 25 a 35 kilometrů.

 

Kudy půjdete
Cesta povede výletníky většinou po březích Sázavy, po místech, která asi většina turistů zná, ovšem v zimě, pod sněhem, vypadají úplně jinak. Kdo v posledních letech tento pochod absolvoval, už se asi nervózně olizuje. Spolu s Klubem českých turistů ovšem nabádáme ke klidu – i letos čeká na všechny účastníky obvyklá lahůdka. Všechny trasy vedou přes Chocerady, kde jsou v hospodě U žraloka opět připraveny vepřové hody

Informace
Nestačí-li vám uvedené informace, neváhejte se obrátit na organizátora akce z KČT TJ Kavalier Sázava pana Jiřího Bečku na tel. č. 327 320 580.

 

Víte, že...

* na www.posazavi.com - tedy webu o regionu Posázaví - najdete internetové pohlednice místních zajímavostí? Třeba Posázavského pacifiku!

* na www.travelatlas.cz zase můžete zhlédnout panoramatické fotky míst, kudy půjdete.

* nad městem Chocerady, kudy prochází všechny trasy, se tyčí zámeček ze 14. století - Komorní Hrádek, v současné době školicí a vzdělávací středisko Ministerstva obrany - stránky ZDE.

 

Tak Dobrou chuť a Zdrávi došli!

Reklama