indecoUž při plánování bydlení si můžete představit, jak dům zařídíte - od obýváku přes kuchyň, dětský pokoj, ložnici až třeba po pracovnu či předsíňS novými a velmi moderními trendy přicházejí i výrobci skříní na míru. Ten nejznámější na českém trhu - společnost INDECO CZ - vám poradí naprosto se vším a ještě vám ve svých prodejnách předvede váš návrh v 3D grafickém vizuálu.

Světovým trendem je v současnosti jednoduchá dokonalost navíc násobená světlými barvami. Tak pojďme do toho!

U firmy INDECO CZ si nevybíráte pouze materiál, jeho barvu a výplň dveří, ale také to, jak budou vaše skříně vypadat uvnitř. Řeknete si, kde chcete mít sukně, kalhoty, halenky, košile, pásky, prádlo, ponožky, ručníky a jiné. Vyberete si i v jaké výšce vám vyhovuje, aby ošacení viselo či leželo, a kam si chcete ukládat své věci - na police, do zásuvek.

Myslete na doplňky, které oceníte

Zároveň výrobce dodává množství doplňků, jako například sklopné tyče, různé držáky, věšáky či drátěné koše a výsuvné police. Vnitřní vybavení skříní vám může leccos velmi zjednodušit, zpřehlednit a zpříjemnit.

Atypický prostor? To je výzva!

Pro INDECO CZ je výzvou jakýkoliv atypický prostor. A ten se jistě najde v každém rodinném domku, bytu, v předsíni nebo v ložnici.... Prostě kdekoliv - vymyslete si, jak tento prostor využít a odborníci od INDECA vám váš návrh upraví a zrealizují

Zajímavosti - co všechno můžete schovat do skříně?

Co netypického může být ve skříni? Společnost INDECO CZ se běžně setkává s požadavkem schovat do skříní kotle topení, bojlery, pracovní prostor pro PC či šicí stroj, v ložnici to třeba bývá televize, v chodbě či komoře to může být pračka, nebo i horské kolo.

Společnost INDECO CZ nabízí vestavěné skříně a kuchyně s ohromnou škálou barev i materiálů a stále přichází s novými možnostmi. Zároveň nabízí množství doplňků, které vám mohou leccos velmi zjednodušit, zpřehlednit a zpříjemnit.

INDECO CZ je v roce 2012 již 17 let na trhu. Pro zákazníky je na každý měsíc připraveno několik zajímavých cenových akcí, mezi kterými si mohou v daném období vybrat.
Více informací o INDECO CZ skříních na míru, o kuchyních na míru a aktuálních přehled slevových akcí najdete na www.indeco.cz

Zeptejte se odborníka! Připravujeme pro vás rozhovor, na otázky bude odpovídat v interiérový poradce společnosti Indeco Martin Robauš. Může vám poradit s uspořádáním, s tipy na vestavěné skříně nebo s kuchyní, s novými trendy... zeptejte se - otázky nám pište pod tento článek nebo na e- mail klara.krizova@zena-in.cz

Vaše dotazy zpracujeme do následného článku.

Reklama