Kuchyň je srdcem každého domova a jídelní stůl je odjakživa symbolem rodiny. Místo, kde se společně schází členové rodiny při různých příležitostech, si zaslouží masivní stůl a židle. Nepodceňujte výběr rozměru, materiálu nebo funkcí jídelního nábytku a věnujte jim dostatečný čas.

Produkty KENDA jsou vyrobeny z kvalitních přírodních materiálů. Promyšlený detail, řemeslná zručnost, ergonomické tvary a praktické funkce jsou zárukou toho, že se stanou vašimi společníky na dlouhé roky. Náročnými testy kvality u stolů procházejí nejen dřevěné materiály, ale i kování či mechanismy rozkladu. Mnoho modelů stolů má šikovně ukryté mechanismy pro rozložení a poradí si i s malým prostorem. Díky tomuto praktickému řešení vás už nezaskočí žádná návštěva.

Jídelní židle a křesla KENDA jsou navrženy s důrazem na funkční design a pohodlí sezení. Při výběru látek oceníte jejich otěruvzdornost, jednoduchou údržbu a zároveň příjemný vzhled. Křesla a židle KENDA jsou nejen pěkným kouskem nábytku, ale poskytují i nesmírně pohodlné sezení.

Široká paleta barevných kombinací, sladění designu stolů a židlí i praktické funkce jsou zárukou toho, že se stolování pro vás stane zážitkem. Naši odborně vyškolení prodejci v KIKA vyberou to nejlepší řešení, aby se jídelní prostor stal vaším oblíbeným místem pro společně strávené chvíle.

Přinášíme vám několik užitečných tipů:

STŮL LONDON – 480 možností kombinací, funkce rozkladu, řešení pro každého

nábytek

 

ŽIDLE CARA – extra pohodlná, popruhy v sedáku, více než 300 možností kombinací

nábytek

 

 

 

STŮL BERLIN A ŽIDLE MADAM

nábytek

  • BERLIN – celomasivní pevná konstrukce, praktická funkce rozkladu
  • MADAM – neuvěřitelně variabilní, stačí si jen vybrat

STŮL YORK A VANA

nábytek

YORK – ergonomický, ideální i do malých prostorů

VANA

Společnost kika Nábytek, která působí na českém trhu od roku 2005 a provozuje 7 velkých obchodních domů s nábytkem a bytovými doplňky, rozšiřuje pilotním projektem kika CITY své působení v centrech velkých a středně velkých měst. Více najdete na www.kika.cz.

kika

Reklama