Pokud máte malý byt a malý prostor pro vaření, nemusíte se cítit omezení.

Ideco

Pro jednoduchou přípravu jídel vám leckdy postačí minimalistické prostory doplněné kvalitním technologickým vybavením. Řada z nás již netráví v kuchyni tolik času. Dovedete si představit, že funkční a moderní kuchyňský kout zavřete do skříně? Pokud jsme vás právě teď touto informací zaujali, pak si pozorně přečtěte nás tip!  A tím je kuchyně „velikosti S“ od společnosti INDECO.

INDECO CZ nabízí originální řešení kuchyní „na míru“ ve čtyřech variantách S, M, L a XL, které navrhl designér Roman Vrtiška a zakomponoval do nich mnoho zajímavých a na našem trhu jedinečných prvků. Odlišnost značení vypůjčená z označení konfekce v oděvním průmyslu dává jednoduchou formou poznat rozměry kuchyní od minimalistických po nejprostornější.

Kuchyně S se hodí se do atypických malých bytů s nedostatkem místa či garsoniér, stejně jako pro kanceláře. Hlavní předností je ojedinělá možnost uzavřít pracovní prostor originálním systémem kování. Základní vybavení obsahuje ledničku, myčku, mikrovlnnou troubu, varnou desku a nad ní digestoř. Pracovní prostor lze zvětšit výsuvnou deskou, která slouží především jako jídelní stůl.

Kuchyň začleněná do celkového interiéru malého bytu

Do malometrážních bytů lze použít model řady S – jak příznačné označení, které známe z oděvního průmyslu. Jde o kuchyň zohledňující prostorové i finanční hledisko.

Co nabízí? Plnohodnotná uzavíratelná kuchyň je vybavena pracovní deskou s dřezem, úložnými prostory, ale také ledničkou, myčkou, mikrovlnnou troubou, varnou deskou, digestoří... V případě této kuchyně se jedná o dvouplotýnkovou varnou desku s možností volby ve sklokeramice či pro plyn. Kuchyň má k dispozici i výsuvnou desku.  Tato nejjednodušší varianta má rozměry 240 cm na délku a 240 cm na výšku, s hloubkou skříněk 60 cm.

Na minimální prostor se podařilo vměstnat plnohodnotnou kuchyni se všemi spotřebiči a ať už si pozvete kamarádku nebo k vám zavítá pánská návštěva, budete se moci svou elegantní kuchyní pochlubit. V případě, že však nestihnete poklidit po přípravě pohoštění nebo se v tu chvíli budete chtít věnovat příjemnější činnosti, stačí kuchyni zavřít dvířka a nikdo nepozná, že máte v bytě kuchyni, natož, že jste nepoklidila.

Ideco

Střízlivý moderní vzhled s ostrými liniemi si žádá i odlišné kování a úchytky a velký důraz na detail.

„V základní nabídce této varianty kuchyně je tzv. push zavírání, které přináší velkou výhodu pro matky s malým dítětem,“ upozorňuje arch. Roman Vrtiška. „V kuchyni se pracuje s horkými tekutinami a pokrmy a malé dítě by se mohlo v nestřeženém okamžiku opařit. V jeho dosahu jsou také ostré nože. Pokud však kuchyň zavřete, pak systém kování slouží zároveň i jako dětská pojistka. Dítě totiž neví, kam a jak sáhnout, aby se dvířka otevřela.“

Originální útulnost

Navrhované řešení splňuje i další z trendů současného bydlení – kuchyň jako součást obytného prostoru. Žena nezůstává při přípravě jídla oddělená od dění v bytě. Běžně mívá k dispozici pouze malý kuchyňský kout a obývací část s kuchyňskou se vzájemně prolínají. Koncept kuchyně zavřené ve skříni dodává bytu nenapodobitelnou atmosféru a jednotlivé zóny k vaření a k odpočinku opticky odděluje.

Moderní technologie zaručují kvalitní povrchovou úpravu použitého materiálu, odolnost proti poškození, opotřebení, deformaci, nárazům a snadnou údržbu.

„Stále vyzývám lidi, aby se nebáli barev, takže pod čistě bílým povrchem uzavřené kuchyně se skrývá kontrastní barevný vnitřek. V návrhu jsem nabízel oranžovou, zelenou a růžovou barvu,“ dodává Roman Vrtiška.

Moderní design a pestré barvy budou ženám inspirací pro volbu zbývajícího vybavení místnosti a pro výběr bytových doplňků.

Precizní zpracování, záruka a vnitřní výbava je samozřejmostí bez ohledu na rozměry kuchyní všech tří variant a cenových relací.

Myslíte si, že je váš prostor vhodný pro malou kuchyň? Hledáte řešení? Pak vyzkoušejte řešení  - kuchyň „S“ od společnosti INDECO. Stačí jen přijít do kterékoli prodejny INDECO CZ s přibližnými rozměry prostoru, kam byste rádi vaši kuchyň instalovali, a odborní poradci vám zdarma na místě vytvoří náhled v 3D grafickém vizuálu. Základní sestavu je díky zázemí firmy možné za určitých podmínek atypicky upravovat. Seznam prodejních míst najdete na www.indeco.cz

Pozor!

Navíc teď můžete využít akci – pokud potřebujete skříň, získáte slevu 22 % na celou skříň a dalších 22 % na dveře, pokud vaše zakázka přesáhne 40 000 Kč, dostanete poukaz na exkluzivní košili šitou na míru od společnosti Delor. Na kuchyně na míru z řady S, M, L a XL platí sleva 10 %. Více informací najdete na www.indeco.cz

Reklama