Co vám chceme doporučit?
 
Naklíčeno!

5acdd1ec1049bobrazek.pngZdravé a chutné klíčky dodají každému jídlu pořádnou porci energie. Jsou nabité vlákninou a bílkovinami, ale zároveň mají málo tuku. Nyní si je díky této knize můžete lehce pěstovat doma, na okenním parapetu, na balkoně, zkrátka kdekoli máte trochu místa. Navíc se rovnou můžete inspirovat 20 lákavými recepty na rychlá a chutná jídla.
 
Vydává:  Euromedia Group a.s., ESENCE
 
Více o knize naleznete zde: www.knizniklub.cz

Moje zero-waste kuchyně

5acdd20b2529cobrazek.pngTrend zero-waste, čili nulového odpadu a maximální využitelnosti, obletěl celý svět a není snad nikdo, kdo by o něm v poslední době neslyšel. Kniha Moje zero-waste kuchyně vás naučí, jak neplýtvat potravinami, a jak i ze zdánlivě nezpracovatelných zbytků vytvořit chutné jídlo. Dozvíte se vše o správném skladování potravin a jak nakupovat tak, abyste už nemuseli vyhazovat prošlé nebo plesnivé suroviny.
 
Vydává:  Euromedia Group a.s., ESENCE

Více o knize na www.knizniklub.cz

Kuchařka z lesů a luk
5acdd22b729afobrazek.pngDiane Dittmerová

Oživte své vaření divoce rostoucími rostlinami a bylinami a objevte nečekané ingredience, které možná rostou přímo za vaším domem! Kuchařka z lesů a luk vám ukáže, jak skvěle se dá vařit s medvědím česnekem, naučí vás připravit lahodný bezový sirup, rafinovaně ovonět dezerty růžovými plátky a extraktem a dodat tvarohovému koláči švih trochou šípkového džemu.
Objevte, jak chutná pravá příroda!

Vydává:  Euromedia Group a.s., ESENCE

Více o knize na www.knizniklub.cz

Uložit

Uložit

Reklama