Teplo a absence pracovního stresu mě donutily k závažnému rozhodnutí - emigroval jsem. Dovolená na Kanárech se zkrátka trochu protáhla, ale život jde dál. Netruchlete pro mě, mám vás rád a budu vám občas psát, ostatně jako dnes...

No, dobře, kecám. Ale lekli jste se aspoň trochu, že jo?

Jsem zpět, plný sil a elánu! A hned pro vás mám vyhlášení naší fotosoutěže. Problém ale je, že jsem se smál skoro u každého komentáře, který k fotkám patřil. Nakonec jsem vybral dva a rozhodl se, že nasbírané lávové kamení rozpůlím do dvou menších balíčků.

Tak tedy zvítězily tyto dva komentáře...

Kytky na kanárech

Jazuzinka: Zde vykvetla velmi vzácná Jakubka okrasná. Jde o jediný exemplář této popínavky. Pokud je známo, květina se nachází momentálně na Kanárských ostrovech, ale země jejího původu je nejspíš v Čechách, lokalita Praha, převážný výskyt - redakce Ženy-in.

Kuba erotika

Átéčko: Sml31Kua, kde je nějaká tráva, že já blbec si nevzal toaleťák.

Díky za ně! A samozřejmě gratuluju k dávce kamení, kterou pošleme poštou.

Jinak chystám ještě sérii tří článků o svém putování po Tenerife, ve které si můžete zasoutěžit o mé modré sombrero. První by měl vyjít již tento týden (pravděpodobně v pátek) a bude o výstupu na nejvyšší vrchol Kanárských ostrovů i Španělska Pico del Teide (Ďáblův vrch).

Kam dál?


Na Tenerife, Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420/221969224 nebo +420/221969234, mobilní operátor 602313049, fax 224946391nebo 224948025.

Reklama