last minute nabídka

4. 3.-15. 3. 2008

1. den: Varadero – Havana
Přílet na letiště ve Varaderu, odjezd autobusem do Havany, ubytování v hotelu Comodoro, večeře v hotelu.

2. den: Havana
Snídaně v hotelu, dopoledne prohlídka historických částí Havany, prohlídka čtyř krásných náměstí, městského muzea (Palácio de los Capitanes Generáles), zastávka ve světoznámém baru Bodeguita del Médio, návštěva muzea destilérie značky Havana Club s ukázkou přípravy kubánských koktejlů a ochutnávkou jednoho z vybraných koktejlů, možnost vyfocení Capitolu a divadla Gardia Lorca, oběd. Následuje prohlídka moderních částí Havany Náměstí Revoluce, pomník národního hrdiny José Martího, vracet se budete podél Malecónu přes rezidenční čtvrť Miramar, večeře v hotelu. Možnost návštěvy kabaretu Tropicana.

3. den: Havana – Viñales
Snídaně, odjezd do provincie Piñar del Río, zastávka v manufaktuře na výrobu doutníků, možnost jejich nákupu, pokračování v cestě do údolí Valle de Viñales, které je odborníky považováno za nejúrodnější k pěstování tabáku, prohlídka městečka Viñales, oběd v místní restauraci, prohlídka Cueva del Indio (projížďka na lodi jeskynním systémem), Mural de la Prehistoria, zastávka na vyhlídce, výklad ke vzniku údolí, ubytování v hotelu La Ermita nebo Los Jazmines, večeře v hotelu.

4. den: Vinales – Cienfuegos – Trinidad
Snídaně, odjezd do města Cienfuegos, prohlídka náměstí Parque Martí a promenády El Bulevar, oběd, pokračování v cestě do města Trinidadu, ubytování v hotelu Ancón na stejnojmenné pláži, večeře v hotelu, forma stravování all inclusive.

5. den: Trinidad
Snídaně, dopoledne prohlídka městečka pod záštitou UNESCA s domy s koloniální architekturou a uličkami dlážděnými oblými kameny, návštěva náměstí Plaza Mayor, muzea Museo Romántico a baru La Canchancara, návrat do hotelu Ancón, stravování formou all inclusive, zbytek dne určený k relaxaci na pláží.

6. den: Trinidad – Exkurze Topes de Collantes
Snídaně, odjezd do rezervace Topes de Collantes, pěší túra v doprovodu průvodce, pozorování fauny a flóry, zastávka u vodopádů, koupání, oběd na místní farmě, návrat do hotelu autobusem, ubytování v hotelu Ancón, forma stravování all inclusive.

7. den: Trinidad – Santa Clara – Varadero
Snídaně, odjezd do města Santa Clara, návštěva pomníku a muzea národního hrdiny Che Guevary, možnost obědu, pokračování v cestě do Varadera, ubytování v hotelu Cuatro Palmas, forma stravování all inclusive.

8. den: Varadero
Den určený k relaxaci, hotel Cuatro Palmas, forma stravováni all inclusive.

9. den: Varadero
Den určený k relaxaci, hotel Cuatro Plamas, strava – all inclusive. Za příplatek lze zajistit celodenní výlet katamaranem na ostrov Cayo Blanco.

10. den: Varadero – letiště Varadero
Dopoledne volno na pláži, v odpoledních hodinách odjezd na letiště a odlet do ČR.

Cena 49 990,- Kč / os ve dvoulůžkovém pokoji

Cena je v Kč za osobu a zahrnuje: letenku Praha-Varadero a zpět, ubytování: 2 noci v hotelu Comodoro s polopenzí, 1 noc v hotelu La Ernita nebo Los Jazmines s polopenzí, 3 noci v hotelu Ancon se službami all inclusive, 3 noci v hotelu Cuatro Palmas se službami all inclusive, vstupné a obědy uvedené v programu, transfery klimatizovaným autobusem, víza, česky hovořícího průvodce.

Cena nezahrnuje: let. a paliv. poplatek cca 4980,- Kč, fakultativní program, který je zvýrazněn, nápoje v hotelích s polopenzí, spropitné (před zahájením cesty se vybírá 30 Cuc na osobu), letištní taxu placenou před odletem 25 Cuc za osobu a pojištění.

INFORMACE A REZERVACE:
Snail Travel – specialista na Portugalsko, Veleslavínova 6, 110 00 Praha 1 – Staré Město, tel: 224814567, 224813926, 224813989, Fax: 224811819, E-mail:
info@snailtravel.cz, www.snailtravel.cz

 

Reklama