Dva velcí milovníci zvířat, zpěvačka Marta Kubišová (65) a moderátor Honza Musil (40), se sešli jako kmotři nové knihy Jak poznat psí duši autorů Rudolfa Desenského a Jitky Škápíkové.
Při té příležitosti prozradili Korzu, jak se dívají na trend nošení pejsků v kabelkách.

Když jsou to psi, kteří jsou maličcí a hrozilo by jim, že by je někdo ušlapal, tak rozhodně nejsem proti. Ba naopak si myslím, že je to dobré,“ prozradila Marta Kubišová, která sama takto několikrát pejska nesla. Když už jsem měla asi osmnáctiletého pudlíka, vždycky jsem ho takhle brala vlakem. Bála jsem se o něj, tak jsem ho radši měla v kabelce.“To moderátor Honza Musil se na nošení čtyřnohých miláčků v kabelkách dívá spíše skepticky.
Myslím si, že to je hloupost a trend dnešních mladých slečen, aby se předvedly. Rozhodně to neschvaluji, svěřil se Korzu se svým názorem.

Na ostatních věcech, týkajících se domácích zvířat, a to hlavně pejsků, se ale jinak dvojice shodla.Lidé si dnes pořizují zvířata a nevěnují jim takovou péči, jakou by měli. Někdy to dojde dokonce tak daleko, že pak tito tvorečkové končí v útulcích,“ postěžovala si Kubišová, která má s touto problematikou svoje zkušenosti z pořadu Chcete mě?.
Tento pořad jsme poprvé začali připravovat v roce 1991 a již v únoru dalšího roku jsme vyjeli s prvním dílem. Od té doby si mě asi lidé se zvířaty spojují,“ zavzpomínala zpěvačka.

Kdyby si prý mohla vybrat, chtěla by být v příštím životě nejraději kočkou nebo psem.
A to u sebe doma. 

Reklama