Čtenářka HankaPU poslala příběh, ve kterém popisuje, jak se potkala s dámou, dle jejího názoru opravdovou a posílá i její písničku. Díky, HankoPU.

Když mi bylo 10 let, mohla jsem poprvé jít se starším bráchou na koncert. Přišli jsme pozdě, ale právě včas...na pódiu stála nádherná, tajemná a charismatická zpěvačka. Když zpívala,tak člověku mrazilo až v zádech a měl husí kůži.

Stala se naší hvězdou a sháněli jsme každou její píseň. Najednou zmizela...nemohla jsem svým dětským rozumem pochopit, proč taková úžasná zpěvačka přestala zpívat. Rodiče mluvili vyhýbavě, mlžili...byla to divná doba, která nepřála osobnostem.

Až o 20 let později jsem ji opět slyšela zpívat na Václavském náměstí a poznala jsem příběh jejího života. Musela mít odvahu za cenu cti dát všanc tak skvěle rozjetou kariéru. Po revoluci, opět na výsluní, mohla ze sebe dělat ublíženou oběť režimu.

Ale zůstala opravdovou DÁMOU ,má dodnes velké charisma a je v ní člověčenství v tom nejlepším slova smyslu. Pusťte si její písničku, která mě tenkrát tak okouzlila. 

Mějte hezký den ♥ HankaPU ♥
 Text nebyl redakčně upraven


Dnes bylo téma týkající se vašich názorů na to, kdo je dáma a kdo ne. Kolem 16. Hodiny napíšu, které z vás dnes posílám květinu. Příspěvky k zítřejšímu tématu dne: Strašidelné historky můžete posílat již teď na známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama