Nejdůležitější rada zní: dejte tomu čas. Nastříkejte si parfém na místa, kde je pod pokožkou nejvíce krevních vlásečnic, nejlépe do loketního důlku nebo na vnitřní stranu zápěstí. V žádném případě ale zápěstí netřete o sebe. Tím totiž jednotlivé složky zahřejete, vůně se smíchají a neucítíte všechny fáze, tak jak se postupně rozvíjejí. Po nanesení okamžitě ucítíte výrazné, prchavé tóny, tzv. hlavu parfému. Během několika minut se postupně rozvinou středně prchavé látky, které tvoří buket, charakter vůně (říká se jim srdce). A jako poslední začnou postupně vynikat i spodní tóny vůně, které působí až několik hodin. Po aplikaci vůně na zápěstí proto počkejte 10 až 15 minut, teprve pak můžete zhodnotit, zda vám voní či nevoní.
6273d911187d0obrazek.jpg

Pro každou příležitost jiný

Volba parfému závisí na ročním období, na denní době i na příležitosti, pro kterou se krášlíte. Jiný se hodí do práce a po jiném sáhnete, když se chystáte na rande nebo na večírek. V létě a přes den používejte svěží květinové nebo ovocné vůně, v chladných měsících anebo na večer si můžete dovolit i těžší a výraznější typy vůní.
Značka Christina Aguilera nabízí kompozice pro nejrůznější příležitosti. Představujeme vám dvě pozoruhodné vůně pro sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí a romantika jim není cizí.

Krásná v každém směru

Povzbudivá a zářící vůně eau so beautiful vám dodá energii a sebedůvěru do práce i na odpolední procházku městem. Je inspirována mnoha tvářemi Christiny Aguilery a jejím přirozeným sebevědomím. Tato vůně vám dovolí cítit se krásná ve všech smyslech toho slova.

S vůní Christina Aguilera eau so beautiful vykvete váš vnitřní květ díky podmanivě sladkým tónům jahod a štiplavých citrusů v úvodu. V srdci je buket uvitý z květů v bohatém rozpuku, který zahaluje snový závoj z našlehané vanilky a heboučkého pižma.

6273d91e87ab1obrazek.jpg

Magické kouzlo noci

Jste typ, který ožívá po půlnoci? Tahle provokativní směs bude pro vás jako stvořená. Neodolatelné tóny květin, které rozkvétají v noci, vás okouzlí a povzbudí vaši odvahu a kreativní energii. Opulentní květinová vůně je vytvořená pro romantické ženy, ve kterých měsíční svit probouzí vyzývavost a touhu po tajemství.

Vůně Christina Aguilera moonlight bloom spojuje tóny tmavých ovocných plodů a květin, které rozkvétají pouze v nočních hodinách. Perleťová švestka, černý rybíz a sametová jiřina vytvářejí strhující předehru k romantickému buketu nočního jasmínu, růží a narcisů v srdci. Tobolky ibiškovce dodávají vůni v základu hřejivý nádech a společně se santalovým dřevem a průzračným pižmem vytvářejí dojem smyslnosti.

6273d929148a9obrazek.jpg

Vyberte si tu pravou. Obě vůně jsou k dostání v síti drogerií dm a Rossmann.