Velká cestovatelka Hanula už plánuje další výpravu. Leden je k plánování ideální.

Hodně štěstí na cestách, milá Hanulo, a díky.


Co je to vlastně závislost? Koukám na net... Závislost je stav, kdy někdo je podmíněn nějakou okolností nebo situací, kterou potřebuje (nebo si myslí že ji potřebuje) ke své existenci.

Jsem závislá nebo ne? Toť otázka....

Asi ano - na cestování a poznávání nových krajů, lidiček.

U mě už to začalo velmi záhy (už jsem tady psala, že jsem měla rodiče, kteří náš každý týden tahali do přírody a na túry).

Jakmile se přehouply vánoce - náš obývací pokoj se změnil v „cestovní kancelář“ - všude samé mapy a časopisy - tehdejší Turista a maminka plánovala zájezd pro podnik, ve kterém pracovala. Tenkrát nebyly žádné faxy, počítače - jen dopisy a telefony a ona všechno zvládala perfektně. Nu a já se podílela... stejně bych jednou chtěla pracovat v cestovní kanceláři (ale díky bohu za práci, kterou teď mám).

A tak jsem se pomalu stala závislá na cestování - už se mi podařilo hodně procestovat - nejprve naší zemičku i se slovenskou částí - tu mám nejradši a vracím se sem moc ráda, hlavně po takových výletech, které se mi zrovna tak moc nevydaří - zdravotní problémy, okradení. Nicméně v dušičce zůstávají jen ty krásné zážitky - na to špatné zapomínám velice brzy.

Leden je pro mě také ten plánovací měsíc a jakmile naplánuji, zajistím, již koukám zase, kterou další destinaci bych chtěla „zdolat“ - a to jsem ještě neuskutečnila tu naplánovanou. Známí mí říkají - ty jsi cvok, ale fandí mi a přidávají se ke mně.

Tak co, je to závislost nebo ne?

Hanula

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A jak jste na tom vy, milé ženy-in?

Tématem dnešního dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Podělte se s námi o vaše závislosti! Jedna ze čtenářek za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE. Příspěvky posílejte dnes 21. 2. nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu. Moc děkujeme!

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: ZÁVISLOSTI

kafe

Reklama