holmesplace

Holmes Place, přední mezinárodní řetězec fitness a wellness klubů, pořádá jedinečný průzkum, který má odhalit názor českých žen a mužů na přitažlivost různých částí lidského těla. Na www.bozsketelo.cz mohou hlasující označit, která část těla je pro ně nejvíce sexy. Za svůj hlas navíc dostanou možnost zacvičit si zdarma v jednom z této exkluzivní sítě klubů zdarma. Akce potrvá do 30. června 2010.

holmesplaceHezké a atraktivní tělo je snem většiny z nás. Každého však přitahuje jiná část. Která? Toto zjištění je cílem on-line průzkumu společnosti Holmes Place. Jsou to stehna, šíje, či poprsí v případě žen? Ostře vyrýsované břicho, pozadí nebo snad svalnaté paže u mužů? Označte svoje preference na www.bozsketelo.cz a zacvičte si zdarma. Získejte volný vstup v hodnotě 300 Kč a udělejte první krok k vašemu božskému tělu.

Výsledky tohoto unikátního průzkumu budou prezentovány letos v červenci. Dozvíte se, která část ženského a mužského těla je považována za nejatraktivnější spolu s návodem, jak dosáhnout božského vzhledu této partie.

Více informací získáte na www.bozsketelo.cz.

 

Reklama