V pondělí v České republice odstartoval významný týden světové módy. Fashion milovníci si tak přijdou na své, jelikož k vidění toho je opravdu mnoho. My nyní zavítáme na párty v butiku Dolce&Gabbana v rámci Unique Fashion Weeku, kde se to známými tvářemi jen hemžilo. Zaměříme se na jejich outfity, kde prim hrála černá barva.

sd
Zpěvačka Victoria a Agáta Prachařová se ukázaly v úchvatných modelech. Agáta opět předvedla své rebelské já, když dorazila v zelených kožených šatech s vysokým rozparkem na stehýnku. Ovšem, pokud má někdo postavu jako ona, může si to bez obav dovolit. Vše doladila právě již zmiňovanou černou. Victoria zvolila krásné krajkové šaty s délkou pod kolena, které působí velmi elegatně a žensky. Velmi se nám líbí červené lodičky, které černou klasiku rozbily dávkou smyslnosti.

sd
Dáma v černé, tak by se dala charekterizovat Renata Langmannová. Ta sáhla také po klasice, ale aby se nejednalo o nudný outfit, vybrala si působivé šaty se zajímavým detailem na zádech v podobě hlubokého výstřihu. Pánům šla jistě hlava kolem, jelikož Renata všem ukázala, že se toho nebojí a podprsenku rozhodně nemá. Opravdu nádherné šaty na krásné ženě.

sd
Zuzana Jandová dorazila v doprovodu přítele a oba také sáhli po nesmrtelné černé. Zuzana působila jako pravá a velmi elegantní dáma, která to evidentně s módou umí. Její přítel sáhl po trendy ležérní eleganci, která mužům sluší.

sd
Kateřina Sokolová vypadala jako mladší sestra zpěvačky Victorie. Obě měly stejný nápad s černými krajkovými šaty, které doplnily o výrazné červené lodičky. Victorie však působila mnohem více žensky, především díky délce šatů, které oblékla. Kateřina má jistě nádherné nohy, které se nemusí bát ukazovat a byla by škoda, kdyby je zahalila, ale... Zde je jasný důkaz toho, že když dva dělají totéž, nemusí to být vždy stejné.

sd
Sběratel dívčích srdcí a kalhotek, hokejista Petr Nedvěd, si také nenechal ujít party Dolce&Gabbana. Dorazil v pánské klasice v podobě džínsů, obyčejného trička a černé kožené bundy. Tato kombinace nikdy neurazí, navíc takovým sympaťákům jako je Petr opravdu sluší. Která žena by nechtěla vidět, jak válí se svou hokejkou, že? :-)

sd
Lucie Koňaříková Salamé dorazila v outfitu, o kterém nevíme, co si myslet. Celkový dojem je takový zvláštní, Lucka je nádherná žena, ale zde vypadá trošku jako stará-mladá, což je velká škoda.

Který model zabodoval u vás?

Zdroj foto: Profimedia.cz

Čtěte také:

Reklama