Před nedávnem jsme zveřejnili výzvu, že hledáme tři čtenářky, které se s námi zapojí do hubnutí s Ketodiet. Po pečlivém výběru vám představujeme 3 čtenářky, které s námi budou hubnout.

Co nám o sobě napsaly?

123mona – 43 let, nesportuje, pracuje jako kadeřnice, váha 85 kg

mona

Moc ráda bych se hubnutí zúčastnila, protože moje váha za poslední dva roky jde stále nahoru, jím relativně zdravě a u lékaře mi žádné onemocnění z krve nenašli. Před rokem jsem začala tři dny v týdnu cvičit, ale za tři měsíce jsem zhubla jediné jedno kg, a tak jsem na cvičení úplně zanevřela.Tuto dietu držela moje zákaznice s velmi dobrým výsledkem a strašně ráda bych ji držela, protože věřím a slibuji, že mám vůli a odhodlání zhubnout. Mám dietu celou nastudovanou, přečtené příběhy těch, co ji držely. Jen mi bohužel chybí penízky, abych si dietku pořídila. Pokud budu vybraná, budu dodržovat vzorně hubnoucí plán atd. Prostě mi prosím dejte šanci se zase dostat do mého oblečení, které už dva roky leží ve skříni, a já se ho nevzdám, chci ty šatičky zase v létě nosit. Děkuji, Monika

Bacuska7 – 23 let, hraje squash, doma cvičí, pracuje jako zubní instrumentářka, váha 111 kg

bacuska

Měli byste vybrat právě mě, protože jsem pevně rozhodnutá se sebou něco udělat. Navíc mám pevnou vůli a jsem optimista, takže pro mě téměř nic není nemožné a do všeho se vrhám po hlavě. Jsem veselý a společenský člověk, tudíž spolupráce se mnou nebude žádná nuda... :-) Těším se na vaše pozitivní reakce.

Hachla99 – 59 let, 2x týdně sportuje, jóga, lyžování, cyklistika, pracuje jako ředitelka ZŠ, váha 78 kg

hachla

V letošním roce mě čeká oslava šedesátin. Moc ráda bych všechny své přátele a příbuzné na ní přivítala s novou postavou zářící a spokojená a ne jako koule, která se za svůj vzhled stydí.


Předchozí tři příběhy čtenářek Miriam, Anny a Veroniky, které s námi a KetoDiet hubly v loňském roce, najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Miriam zhubla v rámci našeho projektu s Ketodiet 12 kg, Anna 14 kg a Veronika 10 kg. To jsou opravdu krásné ubytky! Je jasné, že proces hubnutí je vždy o celkové změně, pokud si váhu chceme udržet nebo hubnout ještě dál.

Mám radost, jak to všechny tři posunulo, dokázaly kila sundat a o jídle a svém těle přemýšlet jinak. Všechny tři uvádějí, jak pro ně byla změna pozitivní. Těším se na další tři příběhy, čtenářky, které budeme sledovat.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz.

Reklama