V minulém článku jsme uveřejnili výzvu pro vás, milé čtenářky, které máte doma malé holčičky mezi 6 až 10 rokem. Máte dcerku ve věku od 6 do 10 let? Objevte s námi svět LEGO® Friends!

lego_friends

Měly jste nám napsat pod článek, proč byste se chtěly se svými dětmi zapojit do připravené akce od firmy Lego. Myjsme spolu se zástupci firmy Lego vybrali 5 z vás, které se stanou majitelkami stavebnic LEGO® Friends.

Vybrané čtenářky následně poprosíme, aby s námi spolupracovaly a odpověděly nám na připravené otázky. Děkujeme a věříme, že vás tato naše další milá akce se značkou LEGO® bude bavit stejně jako nás!

Kdo získá stavebnice LEGO® Friends?

libra

Mám 6-ti letou dceru a má ráda lego, začala už s duplem, pokračuje s normálním univerzálním, staví autíčka, domy, zahrady ... Jakmile viděla reklamu na Friends, okamžitě ji zaujala veterinární klinika  Četla jsem hrůzný feministický článek, že toto lego je jen pro holky, no a?? Nehrají si holky s autíčky a kluci s panenkami?? ... a není to vlastně jedno ?? Vždyť jiná lega byla víc orientována na kluky, např.hasiči, policie, starwars ... tak tohle je zase z jiného soudku :-))

A jinak, doporučuji i webové stránky http://friends.lego.com , jsou zde i krásné hry k tomuto tématu :-)

Jarulka

Moje 6letá dcerka poslední dobou nejraději kreslí, hraje si s barbínama na kadeřnictví, s kočárkem si také ještě vyhraje. Ale její 2,5letý bratr ji svádí k různým lumpačinám, s legem si spolu náramně vyhrají, jenže mu musí postavit garáže pro auta! A na holčičí svět už jí pak zbývá málo času, takovéto Lego by se líbilo uričtě oběma!

kolina.vera

Naše sedmiletá dcerka si hraje neustále na prodavačku, kuchařku nebo se zvířátky. Buď doma zakopáváme o zvířátka, nebo o legové kostky které se snaží postavit do různých domečků. Pořád si musíme kupovat různé věci z jejího obchůdku nebo ochutnávat imaginární dobroty. Myslím že je tahle řada lega přesně to co by si přála

bohuša

Doma máme dvě malé princezny-šestiletou a devítiletou...nejraději si hrají na „rodinu“ a do své hry zapojují celou „rodinu“. Mají své oblíbené panenky(jejich děti) a maminku,tatínka,babičku či dědečka nahrazují členové „rodiny“ dle momentální nabídky a situace. A v poslední době se naše malé čertice dali na „karban“...začali mastit karty...a často se u nás doma dějí „karetní orgie“ ve smyslu PRŠÍ...do které se s radostí zapojujeme celá naše „taková (NE)normální rodinka“

mamina30

Má dcerka,která  bude mít za měsíc narozeniny si hraje nejraději s věcmi a hračkami typu skládání origamů,baví jí modelování s keramické hlíny,jelikož už chodí do třetí třídy a umí tedy už číst umí si přečíst návody a za moji pomoci spolu vaříme z jejích dětských kuchařek....ráda překvapuje a proto nás každou chvilku překapí bud nějakým výtvorem z papíru,či keramické hlíny....a nikdy nechybí krátké přání...moc ráda čte a to knihy,které má po mně,když jsem byla ještě dítě.....a jelikož mne má maminka mi tehdy nakoupila hodně dětských knih.....nemám strach,že by má dcerka neměla co číst....když má narozeniny či jsou Vánoce...vždy dostane knihu at je to kuchařka nebo kniha o technikách...vyšívání,origami,malování na sklo,batikování apod.....dnes je tolik možností jak si sám může člověk vyrobit či vyzdobit všelijaké předměty....má dcerka raději objevuje a vyrábí svýma rukama a hraje si tak a zároven se vlastě i učí...nikdo jí do toho nenutí..sama od sebe dělá radost sobě a nám všem doma...a stolních her máme také spoustu a to naše dcerka nejraději hraje když přijede děda a babička...to ji baví nejvíce...musí být všichni u stolu..celá rodina.Máme ještě dvouletou dcerku,se kterou si starší dcerka dokáže hezky a trpělivě hrát...jsem prostě a jednuše pyšná na to,že mé starší dcerce kolikrát stačí kousek papíru a barvy a je spokojená a hlavně nám tím dělá radost..ted bude mít devět let ...ten čas tak letí.

Pozn. red.: Texty příspěvků nebyly redakčně upraveny.

Lego friends

Série LEGO® Friends je navržena přímo pro zvídavé dívenky. Je protknutá příběhem pěti kamarádek z města Heartlake City. Dívky se s nimi mohou vydat do salonu krásy, posedět v kavárně, vyzkoušet si práci v dílně nebo si užít nezapomenutelnou jízdu v kabrioletu. Naučí se pečovat o štěňátko nebo se zabydlí v krásném domě v koruně stromu. LEGO® Friends nejen, že otevře vašim dcerkám dveře do světa hravého stavění a zábavy, ale také je naučí přemýšlet a být kreativní. Sada je plná stylových doplňků a roztomilých ozdob, se kterými si malé stavitelky pohrají přesně podle svého vkusu a zjistí, co mají rády, co je baví a čím se třeba jednou stanou.

Objevte s námi nový svět LEGO® Friends na stránkách www.LEGO.friends.cz

 

Reklama