profimedia-0734164479-1-.jpg
Foto: Profimedia

Alessandra Ambrosio
Brazilská modelka je sexy i bez kostýmu, ale s ním ještě dvojnásobně tolik. Zvolila kompletně černý outfit. Body s výstřihem, vysoké boty pod kolena, řetězy přes dekolt a falešné tetování. Čarodějnickému looku pak dávaly grády černé vlasy, čelenka a barevné čočky, které jí vytvořily pronikavý pohled.

profimedia-0734158502.jpg
Foto: Profimedia

Tyga
Americký rapper se objevil na hollywoodské party v Los Angeles a patřil mezi ty, ze kterých šel strach. Byl totiž jako vystřižený z filmu Texaský masakr motorovou pilou. Na hlavě měl červeno-modré dredy a jeho maska vypadala hodně věrohodně, motorová pila samozřejmě nesměla chybět. Pokud bychom ho potkali v noci na ulici, asi bychom vzali nohy na ramena.

profimedia-0734128926.jpg
Foto: Profimedia

Winnie Harlow
Winnie Harlow je kanadská modelka, díky které se začalo veřejně mluvit o kožní nemoci vitiligo (ztráta pigmentu), kterou sama trpí. Letos šla za krásnou královnu Nefertiti. Kostým tvořily šaty bílé barvy s vlečkou se zlatými detaily a doplňky. Kostým doplnila o jedinečnou pokrývku hlavy.

635f80e4ee8b7profimedia-0734129227.jpg

Foto: Profimedia

Megan Fox
Megan je nádhernou ženou, která bude vypadat skvěle, i kdyby si na sebe oblékla pytel. Jinak tomu nebylo ani letos. Oblečená sice moc nebyla, ale Halloween je svátek, kdy je možné si (ne)obléknout cokoliv. Latexová podprsenka a kalhotky, síťované punčochy a černý přehoz, k tomu platinové blond vlasy, tyto prvky vévodily jejímu kostýmu. Nesmíme opomenout obojek s řetězem. Na party se objevila i se svým partnerem Machinem Gunem Kellym, který si ji hlídal a držel ji doslova jako psa na vodítku.

635f8492ab25aprofimedia-0734125280.jpg
Foto: Profimedia

Josie Canseco
Ne každý bude znát americkou modelku Josie Canseco, ale její kostým se nám natolik líbil, že jsme se rozhodli ho zařadit do výběru. Jeptišky, sestřičky nebo policistky jsou typickými kostýmy, které se o Halloweenu objevují každý rok. Josie tentokrát vsadila právě na kostým ošetřovatelky. Sladila i líčení a doplňky. Zajímavé je, že outfit doplnila červenými converskami, což je neobvyklé, protože většina volí vysoké podpatky. Kdo by se jí nechal ošetřit?

635f846e5dfddprofimedia-0734124756.jpg
Foto: Profimedia

Normani
Americká zpěvačka a členka skupiny Fifth Harmony zvolila kostým mrtvé nevěsty. Oblékla krátké bílé šaty, které vypadaly jako potřísněné krví. K tomu bílé rukavičky, podvazek, závoj, boty s otevřenou špičkou a masivní náhrdelník. I líčení sladila do krvava.

635f844962cb0profimedia-0734123839.jpg
Foto: Profimedia

Hailey Bieber
Modelka Hailey Bieber ani nevypadala, že jde na halloweenskou party. Hodně vystupovala z davu a odlišovala se od ostatních, protože vsadila na něžnost. Neměla ani průsvitné oblečení, krvavé stopy a ani nic legračního. Celý její outfit tvořily velké květy, ze kterých měla vytvořenou podprsenku, sukni, ale i čelenku. Měla také růžovo-fialovou vlečku, kterou si při chůzi musela přidržovat. Na nohy obula roztomilé páskové boty, jak jinak než v růžové barvě. Vypadala jako lesní víla. Její manžel Justin Bieber zvolil rockerský outfit, kde hlavní roli tvořila černá kožená bunda a obojek s ostny. 

profimedia-0734172095-1-.jpg
Foto: Profimedia

Kara Del Toro
Modelka se ráda ukazuje, často obléká průhledné, krátké, či jinak vyzývavé modely a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Šla za playboy zajíčka, takže nesměly chybět dlouhé uši a korzetové body, které zvolila v červené barvě. Outfit doplnila stříbrnými botami na vysokém podpatku a bílo-černými doplňky.

635f8117a6ca3profimedia-0734160065.jpg
Foto: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Reklama