Před časem jsme spustili výzvu pro čtenářky, které plánují otěhotnění. Z velkého množství zájemkyň jsme vybrali tři čtenářky, se kterými budeme spolupracovat na dalších článcích. Čtěnářky získají balíček s doplňky stravy GS MimiStar® FORTE na půl roku spolu s ovulačními testy GS Ovultest pro upřesnění plodných dní. Budeme se těšit na to, že se jim brzy podaří otěhotnět.

Které čtenářky se mohou těšit na balíčky? Co nám napsaly?

Ni-ka– 30 let

Snažíme se s přítelem o miminko cca 3/4 roku, zatím se nám nedaří. Zatím pojídám kyselinu listovou a snažím se být v pohodě, nemyslet na to, že se snažíme, ale ono to moc nejde.

 

marika– 30 let

Dobrý den, velice ráda bych se zapojila do testování přípravku GS MimiStar. V prosinci mi bude 31 let a s přítelem jsme se v červenci tohoto roku začali snažit o miminko. Neustále jsme to odkládali kvůli práci, která nás oba naplňovala. Až tento rok jsem si uvědomila, že jsem se celý život bála toho, že otěhotním, a nyní, když bych si to velmi přála, to nejde hned na počkání. Od 18 let beru hormonální antikoncepci, v posledních letech jsem ji kvůli bolestem na doporučení lékaře brala bez přerušení (menstruace). Věřím, že hormony mé tělo zatížily a tělo si potřebuje vzpomenout, jak má normálně fungovat a ovulovat. Snažím se být trpělivá a klidná, ale není to jednoduché. S každou menstruací je mi vždy líto, že se nám to opět nepodařilo. Snažím se žít zdravě, odpočívám a těším se na miminko. Budu moc ráda, pokud budu moci vyzkoušet GS MimiStar vyvinutý ve spolupráci s lékaři a zvýším tak šanci na otěhotnění.

 

jarcca– 26 let

Chtěla bych našemu synovi pořídit sourozence, ale zatím se mu k nám nechce a proto se moc ráda zapojím do testování a pomohu tomu co to jen jde!

 

Čtenářky získají balíčky s doplňky stravy GS MIMISTAR® FORTE – SNADNO POLYKATELNÉ TABLETY S OBSAHEM INOSITOLU

Tablety s obsahem inositolu naleznete v přípravku GS MimiStar® FORTE www.gsmimistar.cz. Složení GS GS MIMISTAR FORTEMimiStar® FORTE se opírá o poznatky ve výživě těhotných  pod dohledem odborníků z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí. Kromě inositolu jsou v tabletě obsaženy i další vitamíny a minerály důležité pro ženu v období plánování těhotenství a během těhotenství, jako je kyselina listová v přirozené formě a kvalitě NATIVIN®, zinek, jód, hořčík a vitamín C. Z vitamínů skupiny B zde inositol dále doplňují vitamín B6, který je důležitý pro normální regulaci aktivity hormonů a vitamín B12 pro podporu psychických funkcí. Touha po miminku spojená s plánováním těhotenství je období, v kterém potřebuje být žena provázena pocitem psychické pohody a klidu. Proto složení přípravku klade důraz na látky, které k psychické pohodě přispívají.  Z nich je důležitý již výše zmiňovaný hořčík a z vitamínů vitamín B12.

GS Mimistar® FORTE představuje snadno polykatelné tablety, které se užívají třikrát denně. Denní dávka inositolu v těchto tabletách je 2,1 g, účinnost inositolu byla ověřena několika klinickými studiemi. *

*Gerli S, Mignosa M, Di Renzo GC. Effects of inositol on ovarion function and metabolic factors in women with PCOS: a randomized double blind placebo-controlled trial. European Review for  Medical and Pharmacological Sciences. 2003;7:151-159./www.europeanreview.org/

 
Někdy může být řešení velmi blízko na dosah. Tím může být v mnoha případech látka, která se nazývá inositol. Jedná se přitom o vitamín patřící do skupiny vitamínů B – konkrétně vitamín B8. Inositol je látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu.

 

Naše články:

 

Více najdete na www.gsmimistar.cz