Během uplynulého víkendu jste měly možnost soutěžit a vyhrát voňavé překvapení.

Soutěž probíhala opravdu pouze v sobotu a v neděli – tzn. od páteční do nedělní půlnoci.

Za účast děkuji téměř 250 čtenářkám, které nelenily a pustily se do pátrání, aby našly v seriálu Staré dobré časy správnou odpověď na otázku:

 

Co má udělat, “chce-li však ženuška mužíčka svého o večerech okouzliti?”

Správná odpověď zněla:

Chce-li však ženuška mužíčka svého o večerech okouzliti, tu zaplete zraníčka sobě do vlasů lístky levandule a zvečera před usnutím, byvši vonnou čistou vodu v lavoiru k umytí sama sebe použila, vlasů rozpustí a hřebenem i kartáčem pročesá, tu vůně líbezná celičkou sednici zaplní i v lože se vloudí.

 

Vylosována byla čtenářka Blues, která vyhrává voňavý sprchový gel Johnson´s a k tomu dárkový balíček krásných svíček. Gratulujeme!

 

Při pročítání správných odpovědí mě zaujala odpověď od naší věrné návštěvnice Sandy, která nelenila a správnou odpověď doplnila o své vlastní poznatky. Bylo mi líto se o ně s Vámi nepodělit. Sandy za vtipný příspěvek zasílám obří svíčku. Když si ji zapálí, i lehce zavedený bytový bordýlek bude vypadat útulně a mile.

 

Sandy
Nutno zaplésti zraníčka sobě do vlasů lístky levandule a zvečera před usnutím vonnou čistou vodu v lavoiru umytí sama sebe provésti, vlasů rozpustit a hřebenem i kartáčem pročesat :-))) A já jen dodávám, že dále třeba hace nečisté i další nepořádek pod postel kopnouti, by na očích nebyly a erotično křehké narušiti nemohly, vonné svíce v setmělé jizbě zapáliti, lože vábivě upraviti - a hlavně muže ještě před večeří vábiti, neboť přežrán již jen na spánek pomyšlení mívá... :-)))))))))))))))

 

A pokud jste se trošku naladily a chtěly byste se alespoň virtuálně přenést do dob a časů dávno minulých, klikněte ZDE a oddejte se snění. Je to počteníčko, které opravdu stojí za to.

 

Hezké pondělí Vám všem přeje dnešní editorka a připomíná, že na našem redakčním e-mailu redakce@zena-in.cz je spousta místa na Vaše příspěvky, nápady, výtky, pochvaly i kritiku magazínu Žena-in.cz. Více se dozvíte v článku TADY.

Reklama