Kterak El Greco začala mít ráda jídlo

Obžerství v pravém slova smyslu – tedy neuvěřitelné přejídání se prakticky čímkoli, co se dá nazvat potravou, mám už naštěstí za sebou (bulimie). Z čeho se však vyléčit nehodlám je má láska k jídlu.

Jasně, když je opravdový hlad, zbouchám cokoli je po ruce, ale když mám jen trošku času, ráda se s jídlem pěkně pomazlím. Není mi líto času stráveného nad sporákem, či u trouby a moc ráda experimentuji s recepty – co když do toho přidám trošku tamtoho a uberu tohle, nebude to pak ještě lepší?

Stejně důkladně se pak věnuji i aranžování jídla na talíř a vše pak pomalinku a v klidu konzumuji, abych si vychutnala každičkou chuťovou nuanci a příště tu dobrůtku ještě lépe „vyšperkovala“.

Trvalo mi dlouho přestat se jídla bát a začít ho mít ráda. Byla to dlouhá a strastiplná cesta, ale stálo to za to, můžete mi věřit!

P.S: Moc bych uvítala vylepšit Vaši rubriku vaření.

S přáním plných a spokojených bříšek El Greco

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Gratuluji, El Greco, k tomu, že jste se zbavila bulimie a našla vyrovnaný vztah k jídlu.

Co se týče vaření, probíhá u nás v redakci živá debata, jak tuto rubriku proměníme… tak věřím, že se zlepšení dočkáme. Klidně nám napište, co byste chtěla, aby bylo jinak…

V turnaji samolodí je už více než 35 hráček a odehráli už na 130 her.

Stále máte slušnou šanci na vítězství... hurá do toho…

Turnaj v samolodích běží ZDE: VYHRAJTE TO, NA CO MÁTE CHUŤ

Dnes si povídáme na téma obžerství. Děkuji za váš zájem. Příspěvků nám chodí spousta. Je vidět, že jídlo a věci s ním spojené jsou vám blízké.

Tak se neostýchejte ani vy. Napište nám na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

a třeba právě vás vyberu a dám vám na konci dnešní editace dárek. Jaký – sledujte novinky dovíte se to během dne!