Ve světě se neustále hlasuje o nejhezčí známou ženu. U nás žádnou oficiální královnu krásy českého bulváru nemáme. Vy ale právě teď můžete rozhodnout, která naše brunetka je podle vás nejatraktivnější.

čvančarová
Foto: Profimedia.cz

  • Jednou z nejatraktivnějších hereček je bezesporu Jitka Čvančarová. Je označována za samici českého showbyznysu, taky právem. Jitka je žena s velkým Ž, její postava je nejen muži, ale i ženami opěvována.

monika bagárová
Foto: Huawei

  • Překrásná Monika Bagárová se proslavila díky soutěži Česko Slovenská SuperStar. Porotu uchvátila nejen svým vzhledem, ale hlavně sametovým hlasem. Monika se nadále věnuje zpěvu a chystá nové album.

tereza brodská
Foto: Profimedia.cz

  • Tereza Brodská je velmi talentovaná herečka a dvojnásobná držitelka prestižního filmového ocenění Český lev. V květnu příštího roku oslaví své 50. narozeniny. Musíme říct, že vypadá opravdu úžasně, souhlasíte?

marta jandová

  • Dcera hudebníka Petra Jandy, Marta Verner, je již od pohledu dračice. Ovšem v soukromém životě je milující matkou a manželkou. Ta je i velkou milovnicí psů.

bučková
Foto: Profimedia.cz

  • Eliška Bučková je vítězkou soutěže Česká Miss 2008. Kromě modelingu se věnuje i zpěvu. Aktuálně ale nejvíce času tráví po boku svého přítele rybáře Jakuba Vágnera. Eliška často slýchává narážky na svou postavu, kdy ji média obviňují z anorexie.

Čtěte také:

Reklama