Je úplně lhostejné, zda máte módní trendy v malíčku, nosíte nejdražší šaty, boty a doplňky, stačí jeden prohřešek a je po parádě. Důkazem toho jsou módní prohřešky celebrit.

Třeba bývalá Spice girl a dnes „profesionální manželka" Victoria Beckhamová je považována za módní ikonu s vytříbeným vkusem. Teď se asi mnohá z vás ušklíbne, že mít styl, když se léta pohybuje v módním světě a nemá hluboko do kapsy, je hračka.
Ale v penězích to není, je to v soudnosti a základních znalostech dobrého vkusu. A právě na Victorii si můžeme názorně demonstrovat, že i mistr tesař se někdy utne. 

Co dokáže dokonale pokazit dobrý dojem? Třeba jen špatně zvolený nebo nevkusný doplněk.
Všimněte si modelu, ve kterém pózuje se svým slavným manželem Davidem.


Elegantní, dokonale padnoucí koktejlky shodila šílenými latexovými kozačkami bez podpatků.
Rázem se z ní stala laciná husička s urputnou snahou upoutat pozornost za každou cenu. (Nemáte chuť ji kopnout do zadnice?)O dobrém vkusu Britney Spearsové si nikdo moc velké iluze nedělá.
Dalo by se říct, že malými černými nemohla nic zkazit. Omyl. K lýtkům fotbalisty zvolila snad tu nejhorší variantu bot, jakou mohla. Přitom stačily hodně otevřené lodičky nebo páskové střevíčky a dojem by byl takřka dokonalý.

Čeho je moc, toho je příliš!
Madonna je světovou celebritou s vyhlášeným stylem. I když se na jevišti dokáže pěkně odvázat v hodně odhalených a provokativních kostýmech, v civilním oblékání se krotí a volí jednoduchou eleganci, přiměřenou svému věku. Ale takhle to dopadá, když se nedrží osvědčeného hesla Dobrého pomálu", a překombinuje.Obří kožešinový límec, metry řetězů a nadkolenové kozačky z ní dělají obstarožní bordelmamá". Přitom stejný model na Jennifer Lopezové vypadá docela šik. V čem to asi bude?

Nesoulad oblečení s věkem a postavou bude působit trapně vždycky. Hrozí nám, že budeme vypadat třeba jako diblík.
Typickým diblíkem je Mariah Careyová.Občas se vyhastroší asi každý. Ale expertem v oboru hastroš je bezpochyby Mischa Bartonová.

 

A často se to povede i Liv Tylerové.Vypadá, jako by se zamotala do závěsu. Nebo nevěděla, jak si obléknout šaty šíleného návrháře?

Jak se vám líbí modely na fotkách?
Který vám připadá nejnevkusnější?
Kterému byste dala palec dolů?

Reklama