m

Líbí se vám letošní finalistky? Jejich velký den nastane 24. října, kdy se porota, za napjatého přihlížení nás diváků, rozhodne, která bude tou úplně ze všech nejkrásnější. Také se už ví, kdo bude celý pořad moderovat. Letos už to nebude oblíbený herec Jan Čenský, ale oblíbená zpěvačka Lucie Bílá.

Lucie Bílá se totiž velice osvědčila jako moderátorka na jaře, kdy společně s Karlem Gottem provedla diváky speciálním zábavným pořadem Miss dvacetiletí. „Záznam jsem viděla shodou okolností v Praze a myslím, že se nám to povedlo,“ sama prozradila své hodnocení na tiskové konferenci.

Na pódium nejprve předstoupilo šestnáct finalistek, z nichž bylo vybráno konečných dvanáct. Dívky, i když se nezdají nijak zvlášť opálené, se před pár dny vrátily z týdenního soustředění školy Miss ČR v Dubaji, kde před odbornou porotou předvedly své znalosti a dovednosti. Porotu tvoří Miss World Taťána Kuchařová, režisér a ředitel soutěže Jiří Adamec, odborný poradce Miloš Zapletal, majitel firmy Central Group Dušan Kunovský a ředitelka modelingové agentury Czechoslovak Models Milada Karasová.

Kdybyste o to byla požádána, zúčastnila byste se soutěže Miss ČR?

Reklama