Taky jste celý den zavřená v kanceláři, sedíte u počítače a očí vás pálí, jak neustále hledíte do monitoru? Mobil v podstatě neodkládáte z ruky a už vás z toho bolí hlava? Máte chuť už konečně udělat něco pro sebe a vyběhnout do ulic? Tuto sobotu budete mít možnost. Na Ovocném trhu v Praze se totiž bude konat od 14 hodin Běh kancelářských krys.

 

Jedná se už o čtvrtý ročník této oblíbené zábavy velmi vytížených úředníků a managerů. Ti poběží ve svých klasických pracovních oděvech, čili oblek, kravata a košile. Dámy budou po pražských uličkách cupitat ve slušivých kostýmcích. Jedinou výjimkou bude sportovní obuv. Ovšem v ruce budou muset třímat mobilní telefon a v druhé složku se spisy. Bez nich na trasu Ovocný trh – Celená ulice – Na Příkopě – Havířská – Ovocný trh vyběhnout nemohou.

 

Tento ročník Běhu kancelářských krys navíc bude charitativního charakteru. Část peněz ze závodu totiž půjde do nadace Terezy Maxové, která na soutěži přislíbila svou účast. Celou akci bude moderovat Pavel Anděl, který bude mít možnost volat soutěžícím krysám a ptát se na jejich momentální pozici a kondici. Celá akce je pod záštitou pražského primátora Pavla Béma a magistrát hlavního města Prahy se stal i jejím spolupořadatelem.

 

Soutěžit se bude ve třech kategoriích: muži, ženy a smíšená štafeta. Takže si každý určitě najde tu svou a v přestávkách mezi jednotlivými závody se budou konat oblíbené doprovodné soutěže, jako například hod šanonem, jízda na kolečkové židli či šplh úředníků.

 

No, co může být lepší začátek pracovního dne než takováto pozvánka na víkendovou akci!

 

Zúčastnila byste se takového závodu? Viděla jste už některý z minulých ročníků? Či jste o tom aspoň slyšela? Co si o této zábavné akci myslíte? Dokážete si představit, že běžíte napříč Prahou v kostýmku, s mobilem a spisy v rukách?

 

Více informací na www.behkancelarskychkrys.cz

Reklama