Čtyři týdny od zahájení předprodeje na podzimní halové turné si fanoušci kapely Kryštof rozebrali většinu vstupenek na pětici ohlášených koncertů. Jako první bylo vyprodáno Brno, kapela se proto rozhodla, že zde přidá druhý koncert. Lístky půjdou do prodeje DNES.

krystof

První vyprodaný koncert v osmitisícové brněnské hale Rondo se uskuteční 23. října, druhý přidaný bude o den později. „Velmi nás překvapilo, že Brno padlo tak rychle, stačilo patnáct dní, ale samozřejmě nás to těší. Jsme rádi, že se v Brně podařilo přidat koncert. Chvíli to vypadalo, že se to z časových důvodů nepovede,“ říká zpěvák Richard Krajčo.

Kryštof s sebou vezme na turné dva nadějné tuzemské interprety. Se zpěvačkou Lenny se mohli fanoušci potkat v akustické podobě již na Kryštof Kempech, nyní se předvede s plnokrevnou kapelou. Druhá předkapela Mirai se nedávno představila českému hudebnímu světu singlem Dítě robotí a chystá vydání svého debutového alba.

Kryštof Srdcebeat Tour 2015: 20.10. Ostrava - ČEZ aréna / 23.10. a 24.10. Brno - hala Rondo / 27.10. Praha - 02 aréna / 31.10. Liberec - Home Credit Arena / 3.11. Pardubice - Tipsport aréna

Předprodej: www.ticketportal.cz (Praha) - www.ticketstream.cz (ostatní)

Zdroj: Tisková zpráva

Reklama