Jeden z takových textů jsem si v době mezi dvěma vlnami současné pandemie dala na krabici od PC, tak abych jej měla stále na očích. Nepřežívají ti nesilnější z druhů, ani ti nejinteligentnější, nýbrž ti, jenž nejlépe reagují na změny.
5fc64b28a54daobrazek.png
Foto: Shutterstock

Charles Darwin nebyl žádný esoterik, ale moudrý muž jistě ano. Neříkám, že mi to vždy jde snadno, reagovat na změny, ale snažím se každý den dělat tak, jak nejlépe umím, a neztrácet naději… Při této příležitosti jsem vám chtěla povědět o nerostu, který se jmenuje cerusit. Že jste o něm nikdy neslyšeli? Já také ne, jen mně tak nějak přišel do cesty a trval na svém přesvědčení, že je pro nás v této době zajímavý. I kdybyste si o něm měli jen přečíst.

Cerusit je krystalem, který v duchovní sféře pomáhá u závislostí, strachu ze stárnutí, chronických depresí nebo při náhlém stavu pesimismu, při spánkových poruchách, píše ve své knize čarodějka Eason.


5fc64b5edc332obrazek.png
Foto: Shutterstock

Cerusit má své významné místo i při zdolávání fyzických obtíží, z esoterického hlediska vyrovnává mozkové hemisféry, působí při Alzheimerově nemoci, stařecké demenci, Parkinsonově chorobě, při potížích s prostatou, kostmi, pomáhá při artritidě, revmatismu a nemocech s nepředvídatelným průběhem.

Když se na cerusit podívám ještě více do hloubky, magický význam tohoto kamene je nezanedbatelný - dokáže svým zářením spojovat naše fyzično s duchovní stránkou a vyvinutějšími částmi mysli. Má moc zvyšovat duchovní síly i intenzitu naší intuice.5fc64c2030020obrazek.png
Foto: Shutterstock

Pokud se pro cerusit rozhodnete, je doporučován jak pro domácí prostředí, tak i pro to pracovní, především v situacích, kdy potřebujete udělat nějakou změnu, jeho energie vám dokáže pomoci s tím, aby změna byla co nejsnadnější.

Poselství tohoto nerostu je totiž na tyto procesy jako ulité - dokážu se přizpůsobit jakýmkoliv změnám, které jsou ode mně vyžadovány. Cerusit vám v tomto procesu bude svým neviditelným způsobem ku pomoci.
Tento kámen je dále podle Eason výborný pro praktické záležitosti, pomůže vám navodit finanční a majetkovou stabilitu. Krystal cerusit umí zvýšit vaši sebejistotu přes rozvíjející se schopnosti.

~

Čarodějka Cassandra Eason nabízí malé kouzlo: vložte kousek cerusitu s amazonitem a zeleným aventurínem do sáčku s čísly, která sázíte v loterii, nebo která se týkají nějaké jiné hry, jejíž úspěch závisí na náhodném výběru.

~

Pro tento zajímavý nerost však platí i upozornění, jedná se totiž o kámen toxický, neměl by se tedy volně nacházet v dosahu dětí či domácích mazlíčků, nikdy by se neměl používat ani na výrobu elixírů!

Jinak se domnívám, že cerusit je kamenem dnešní doby - změny kolem nás probíhají světelnou rychlostí, ne všechny se nám zdají být dobré, ale i ty je nakonec potřeba nějak vstřebat a jít dál.
 

Tyto články by vás také mohly bavit:

st3.jpg

kamen.jpg

Leopardí jaspis přitahuje správné energie

le3.jpg

Reklama