Dolce Gusto

Dolce GustoNákupní portál Heuréka představil nejpoptávanější produkty roku 2012. V kategorii „Kávovary“ se na vrcholu usadila domácí a stylová kavárna od společnosti Groupe SEB – modelová řada Krups NESCAFÉ DOLCE GUSTO Piccolo. Kupující si ho oblíbili nejen pro svůj typický malý vzhled, který se hodí do každé kuchyně, ale hlavně pro jednoduchou obsluhu, velký výběr nápojů, výbornou kávu zejména typu espreso, kterou si mohou vychutnat v kruhu své rodiny. Také cenová dostupnost je velkou devizou tohoto modelu.

Systém NESCAFÉ DOLCE GUSTO tvoří kávovary a kapsle s pravou mletou kávou. Hlavní přednosti tohoto sytému jsou profesionální tlak 15 barů čerpadla kávovaru, který připraví vynikající espreso s bohatou cremou, aktuálně 27 nabízených nápojových variant, ze kterých si vybere úplně každý (espreso, latte nápoje, čaj, čokoláda) a unikátní možnost přípravy i studených nápojů.

Metodika soutěže

Dolce GustoCílem hodnocení soutěže Produkt roku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice. Hodnocení za rok 2012 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

 

Reklama