k1.jpg

„Dát spolupráci hlubší přesah, idea, která mě přivedla k nápadu vytvoření kalendáře pro rok 2023! A tak na podzim roku 2021 započala realizace kalendáře pro Nadační fond Veroniky Kašákové. Vymyslet obsahově silný celoroční koncept, zapojit do něj zajímavé osobnosti a komunikovat to široké veřejnosti se zdálo možná původně jako velká pohádka, ale díky píli a motivovanému přístupu všech zúčastněných se představa stala skutečností a kalendář právě držíte v ruce.“ upřesňuje Kateřina Holíková, produktová manažerka značky KRUPS.

KALENDÁŘ PRO ROK 2023, jehož výtěžek poputuje na účet Nadačního fondu Veroniky Kašákové (NFVK), je již pokřtěn a v příštím roce vám může dělat radost – každý měsíc je pojat jako osobité umělecké dílo.

k2.jpg

Společnost Groupe SEB, kam spadají značky KRUPS, Tefal, Rowenta a WMF, má ve své struktuře prostor i pro nekonvenční spolupráce, které můžou pomoci potřebným. A tak vznikl na konci roku 2021 dobročinný projekt s názvem Kalendář pro rok 2023, jehož komunikace probíhá na sociálních sítích po celý rok 2022, aby jeho výtěžek byl co nejvyšší.

sk3.jpg

Na Instagramu značky @KRUPS_CZSK jsou uveřejněny dosavadní měsíce. Leden nemohl ztvárnit nikdo jiný než překrásná patronka celého projektu – Veronika Kašáková, která dává měsíci lednu duši plnou odvahy, extravagance a očekávání. Únor s příslibem větší pohody a láskou k teplu domova rozezněla violoncellistka Terezie Kovalová, v březnu převzal kávovou štafetu v duchu uvolněnosti moderátor Evropy 2 Petr Říbal. Duben okouzlující herečky a moderátorky Terezy Kostkové na vás dýchne až hollywoodskou atmosférou – jako byste se právě dívali na filmové plátno, protože spojení krásné ženy a kávy tvoří přímo uměleckou scénu. V květnu doslova rozkvetla influencerka Zuzana Pudilová, červen roztančila moderátorka TV JOJ Alexandra Orviská a o letní vibrace se postarala modelka Andrea Bezděková a slovenská make-up artistka a hairstylistka Lucie Sládečková. Podzimní tóny v kalendáři zní od energické rapperky Šarloty Blakk alias Sharlota a intenzivněji se do tmavých říjnových dnů ponořil oblíbený televizní moderátor Karel Kašák, avšak podzimní splín rozhodně nečekejte… Hluk a rušnost moderního města na chvíli v listopadu přeruší atraktivní influencerka Lucia Hrušková alias Lucy Pug a na vánoční atmosféru opět navnadí noblesní Veronika Kašáková, která tak symbolicky rok 2023 uzavře.

k4.jpg

Kombinace známých jmen a netradičně pojatá kompozice slibuje velký moment překvapení a výsledek, na který stálo skoro celý rok čekat! Kvalitu projektu navíc hlídal hvězdný tým – o styling se staral návrhář a semifinalista soutěže MasterChef Pavel Berky společně s make-up artistkou Kristýnou Rázkovou, za objektiv se postavila fashion fotografka Lýdia Vyčítalová se světly Antonína Lavrenčíka.
Na oficiálním instagramovém účtu značky KRUPS budeme i v nadcházejících měsících odhalovat chybějící tváře kalendáře.

634e9a6c9daa4obrazek.jpg@KRUPS_CZSK