Čtenářka Krupová má jedno skromné přání, podívat se k moři. Vlastně je trošku méně skromné, nejlépe totiž, kdyby to byl pustý ostrov, a ty už jsou pěkně drahé :)

Přeji krásný den při pěkném tématu

To je tolik míst, kam bych se chtěla podívat a užívat si volna, cestování a toulání se po cizích městech a krajinách. Jsem romantik a moc ráda cestuji po okolních hradech a zámcích. Ale to není nic nedosažitelného.  Jako malá jsem četla Verneovky. A co mi v mysli asi zůstalo hodně zasunuto, je Robinson. 

Nikdy jsem nebyla u moře a vlastně pomalu ani za naší hranicí. Můj sen je tedy odletět za teplem, sluníčkem, liduprázdnou pláží na málo obývaný ostrov. Jenom písek, sluníčko a palmy a nějaký jednoduchý rákosový domek na vysokých kůlech u moře. Opodál u mola přivázaná loďka a jednou za den návštěva v podobě zásobování. Od pitné vody až po jídlo a poštu. Spojení se světem přes PC a po boku jenom manžela.  Vaření, uklízení, děti.... Všechno bych nechala doma v Čechách a tady bych jen relaxovala. Kdyby se mi postesklo po lidech, mohla bych si sednout do lodi a přeplavat na osídlený ostrov plný turistů a nočních barů. Nakoupit na místním tržišti čerstvou mořskou potvoru a posedět v kavárně s výhledem na pláž a zase v klidu odplout  do ticha a šumění moře. 

A zazvonil zvonec a pohádky je konec.... 

Krupová

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Ivi, věřím tomu, že ta pohádka se ti splní. Když ne přímo ostrov, tak moře určitě. Teď máš pohádku doma, vydrž až děti vyrostou. Na mateřské dovolené se těžko šetří.
Hodně štěstí a trpělivosti, která růže… a moře přináší :)
Saša

Téma dnešního dne: Místo, kam bych se chtěla podívat

  • Pište prosím nanejvýš jedno, dvě místa – opravdu ty nej…
  • A proč právě tam, co vás na tom místě fascinuje?
  • A pokud jste na nějakém svém vysněném místě už byly, pošlete i fotografii (jednu, dvě)

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme dárkem - také vonícím dálkami. :)

dd

Reklama