A málem jsme to zakřikli, máme tu další zvířátko. Historku o papouškovi posílá čtenářka Krupová a přikládá také odkaz na video, které ji v poslední době rozesmálo.

Dobrý den, 

naposledy jsem se zasmála u sestry na návštěvě. Protože je stále v práci a má malinký byt, pořídila si místo psa papouška. Vypiplala si ho jako krteček svého Orla od malého kuřete a dnes je ten papouch  až moc přítulný k lidem :-) Nebo spíš drzý jak zámecká veverka. Už trošku poporostl a vystrkuje zobák :-) Když si ho dostatečně nevšímá, obvykle vyvede nějakou lumpárnu. Něco ji ozobe, shodí, nebo jí lítá nad hlavou jak poděs.

Když jsem byla naposledy u ní s rodiči, tak se papouch spřátelil s dědou. Ne, že by si padli do oka, ale papouchovi padl do oka rohlík, co držel. Sedl si mu na rameno a bedlivě pozoroval co jí. A pak mu při každém soustu ďobl do rohlíku a nakonec mu ten rohlík uzmul a frnkl :-) Aby to babičce líto nebylo, jí se snažil zase ukrást náušnice z ucha. Ty jsou pro něj jako magnet. Náušnice, řetízky na krku nebo sponky má sestra už dávno v šuplíku pokryté prachem, Stejně by si je odnesl v nestřežené chvíli jako skalp do klece.

Papouch se už u ní pěkně zabydlel a upravil si domácnost podle svého. Když se nudí, škube noviny na dlouhé tenké cucky asi jako kvalitní skartovačka, ze všech kytek ozobává listy, takže má většinou v květináči jen stonek bez květu a listu .-D a když něco menšího postaví na poličku, má téměř jistotu, že to schválně shodí. 

A když jsme u těch zvířátek, posílám video, která mě v poslední době nejvíc rozesmálo :-) 

KLIKNI

https://www.facebook.com/photo.php?v=663712717023697&set=vb.100001549242611&type=2&theater

Krásné úterý přeje Krupová

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________

Tak to mě taky pobavilo :) to video je úžasné! A příště se těšíme na video s papouškem :)
Děkuji Ivy, měj krásný den
Saša

Reklama