Novinky od Dr. Oetker

5ce2a5b833c81obrazek.pngKřupavá poleva na zmrzlinu Dr. Oetker
Doporučená MOC (225 ml) je 85,90 Kč

Tekutá kakaová poleva, kterou můžete použít na zmrzlinu i na jakýkoliv zmrzlinový pohár. Křupavá poleva je v láhvi tekutá, ale v kontaktu se zmrzlinou okamžitě tuhne a vytváří křupavou vrstvu. Poleva neobsahuje palmový tuk.

5ce2a5c62c9c2obrazek.pngTopping karamelový Dr. Oetker
Doporučená MOC (200 g) je 52,90 Kč

Bude výborně chutnat se zmrzlinou nebo ho můžete použít na zdobení pohárů, dortů, zákusků, palačinek, lívanců i koláčů. Topping obsahuje vysoký podíl mléka (31%) a neobsahuje konzervanty, barviva ani aromata.

Díky speciálnímu uzávěru můžete pohodlně a čistě zdobit vaše sladkosti křupavou polevou i toppingem, pokud obsah nespotřebujete celý, jednoduše dózu uzavřete a uschováte na příště.

3 tipy nejen na letní sezónu

Milujete zmrzlinu a rádi v kuchyni experimentujete? Pak vyzkoušejte směsi v prášku pro přípravu vynikající domácí zmrzliny, které nabízejí nekonečné množství chutí podle vlastní fantazie. Zmrzlinu s příchutí vanilky nebo čokolády připravíte doma během chvilky. Můžete do ní přidat třeba ovoce, rozdrcené sušenky, najemno nasekanou čokoládu či ovocný džem.

Příprava je velmi jednoduchá. Budete potřebovat směs v prášku pro přípravu zmrzliny Dr.Oetker (vanilkovou nebo čokoládovou) a 150 ml vychlazeného plnotučného mléka. To nalijete do vysoké nádoby, přidáte obsah sáčku a tři minuty šleháte elektrickým ručním šlehačem. Podle vlastní fantazie můžete přidat i jiné ingredience, ale nemusíte, vynikající bude i samotná. Směs pak přelijete do plastové zavírací nádoby, uložíte na 30 minut do ledničky a poté nejméně na 5 hodin do mrazáku. Z jednoho balení připravíte 4 porce lahodné domácí zmrzliny.

5ce2a5eb4d06fobrazek.pngZmrzlina vanilková příchuť Dr.Oetker
Doporučená maloobchodní cena za 66 g je 21,50 Kč

Směs v prášku pro přípravu zmrzliny. Obsahuje extrahovaný mletý vanilkový lusk.

5ce2a5fe539a2obrazek.pngZmrzlina čokoládová Dr.Oetker
Doporučená maloobchodní cena za 72 g je 21,50 Kč

Směs v prášku pro přípravu zmrzliny. Obsahuje kakaový prášek a čokoládové kousky.

5ce2a60e6c8d8obrazek.pngTopping čokoláda Dr.Oetker
Doporučená MOC kus (200 g) je 52,90 Kč

Na zmrzlinu, zmrzlinové a jiné poháry, dorty, zákusky, palačinky, lívance i koláče.
Neobsahuje konzervanty, barviva ani aromata.

Více na Dr.Oetker
5ce2a676bab7bobrazek.png

Reklama