Ne, nebojte se, čtenářka s nickem Krtina86 se žádného incestu nedopustila. Má jen jednoho bezvadného kamaráda. Více už v dalším příspěvku.

Ahoj všem do redakce i všem čtenářkám,
mým prvním klukem, nebo spíše milencem, byl můj  nejlepší kamarád. Od dětství jsme byli dvojka, která nesměla chybět u žádné lumpárny. V pubertě jsme si mysleli, že to naše přátelství je něco víc a tak se najednou stalo, že jsme spolu začali chodit a přišlo také na první milování. Pro oba to byl nový zážitek, ale následně jsme zjistili, že jsme k sobě spíš jako bratr a sestra a tak jsme zůstali pouze kamarády. Je pravda, že dodneška tomu tak je. Když nás něco trápí, řešíme to spolu, i když se třeba rok nevidíme, pak se sejdeme a všechno si na rovinu řekneme. Jsem ráda, že to moje poprvé bylo právě s tímto člověkem. Jsme velice podobné povahy a tak jsme o tom nikde nevykládali, jak to dělali jiní, že se s tím chlubili, my dva se pouze usmívali a kývali hlavou, jak mají všichni úžasné zážitky. Dnes se tomu zážitku oba smějeme.

Je pravda, že tento můj kluk se moc nezměnil a jsem tomu ráda. Jsme opravdu takové spřízněné duše, i když jsme jenom kamarádi a postupem  času jsem zjistila, že mít takového přítele, je důležitější než mít takového muže nebo milence. S ním dokonce rozebírám své vztahy, on se mnou ty svoje. Jedinou chybu to má, téměř nikdo z našich partnerů náš vztah nechápe a tak se mnohdy dlouho kvůli nim nevidíme, ale oba vždycky víme, že tu jeden pro druhého jsme. A když jsme náhodou single jako teď, oba si přiběhneme tomu druhému vylít srdíčko, zapít „svobodu“ a postěžovat si, jak to bylo jednoduché v dobách, kdy stačilo na papírek napsat BUDEŠ SE MNOU CHODIT? ZAŠKRTNI ANO - NE. :-D

Krásný vzpomínkový den
Krtina86

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

To je super !! Budeš se mnou chodit? Zaškrtni ano, ne :) :)
Když někdy nebudu vědět „jak“ se „na něco“ zeptat, tak to určitě použiju. A zkusím to i na manžela… třeba: Umyješ dnes nádobí? Zaškrtni ano / ne :)
Děkuji, že jste napsala a mějte krásný den
Saša

Téma dnešního dne 1. března: Můj první kluk  

  • Vzpomeňte na svoji první velkou lásku
    A buďte odvážné a vzpomeňte i na kluka, který vám vzal to nejcennější
  • Stýkáte se spolu?
  • Stal se vašim vyvoleným?
  • Nebo když ho potkáte, raději se mu vyhnete?
  • A jak se změnili kluci z vaší školky či základní školy?
  • Jsou z frajerů tuctoví chlapi a z tuctových kluků frajeři?
  • Ne „o mužských“ ale „o klucích“ pište k dnešnímu tématu

na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Kávu Arabica: presso i turka a k tomu Pastorův sexuální slovníček (který se hodí v každém věku :)

darek

Reklama