Ahojky všichni!
Tak já hudbu doslova miluju, nevydržím být doma potichu, vždy naladím rádio, ale spíš si pouštím hudbu přes počítač, kde mám teda obrovsý výběr!
 
Někdy mám náladu na Jamiroqui, to je taková pohodička.
Za to například soundtrack k Pánovi prstenů, to mi běhá mráz po zádech!
 
A protože především ráda tancuji, tak si pustím  třeba Junior a Senior nebo Beatles a kroutím se a vrtím a skáču do zbláznění a myslím si, že je to takový návod na hubnutí! Protáhnu si tělo a jsem vyložené šťastná!!!!
 
Taky mám hodně písniček, co mi připomenou tu určitou chvíli, ať už hezkou nebo smutnou, to vždycky ztuhnu, vybavím si tu chvíli a myslím na ni, dokuď písnička neskončí! Mám spjaté písničky s mojí první láskou, s trápením kolem rozvodu mých rodičů, blbnutí s mojí sestřičkou, je toho opravdu hodně!
Taky jsem naučila tancovat a řádit svého 3letého synovce, takže vždycky přijde na návštěvu a první, co řekne: "Teto, jdeme tancovat" :-)
Moje nejosudovější písnička je z Velmi nebezpečných známostí od skupiny The Verve - The Sweet symphony!
To je neuvěřitelná muzika!!!! Vždycky, když si ji pustím, tak mě dokáže pozvednout a já si řeknu "Jdu dál", vzpomenu si, jak na konci jede v jeho autě, deník vedle sebe a ten výraz... a hádejte, kterou písničku chci pustit, až mi budou zvonit svatební zvony ??????  :-)
 
krumi
 

Nebylo to snadné...
Krumi zasílám malý dárek, její příspěvek mě opravdu přesvědčil o její lásce k hudbě. Hlavně jsem si také připomněla, jaké to je u hudby skotačit a kroutit se k zbláznění. Budu si to muset brzy připomenout...

Přeji vám krásný zbytek dne

Reklama