Děkujeme za další zvíře, které "nemusí"naše čtenářky. Tentokrát se nám se svou antipatií svěřila čtenářka s nickem Dispěčerka. Po jejím zážitku se její averzi vůči krokodýlům ani nedivím

Krokodýl. Tak tohle je opravdu zvíře, které nemusím.  Setkala jsem se tímto tvorem na krokodýlí farmě na Djerbě. Byla jsem svědkem, jak tento zdánlivě klidný tvor, který jakoby hodiny nejevil známky života, pokousal svoji ošetřovatelku. Takových dárečků tam byla spousta a ta paní tam v jejich výběhu něco uklízela, sehnula se a jeden takový výtečník ji už držel za nohu.

krokodýl

Hned tam sice přiběhli nějací pomocníci, kteří ji vyprostili, ale ta doba, než tam přiběhli a tu paní osvobodili, mi připadala jako věčnost. Krve by se ve mně nedořezal. Stála jsem tam za ohradou jako přikovaná. No, naštěstí ji moc nepokousal.

krokodýl

Asi se přes den dosyta nažral. Jinak nevím, jak by to s tou ženou dopadlo. Od té doby mám z krokodýlů panickou hrůzu. Naštěstí se jich v našich končinách moc obávat nemusím.  A jak tak sleduji politickou situaci, do Afriky se už asi taky hezky dlouho nepodívám. Jestli vůbec ...

Zdraví Dispečerka.

Už jsem se lekla, že to, co kouká z krokodýlí tlamy je kus ošetřovatelky. Ale vypadá to spíš na vepřové ucho.

Co vy na to, milé ženy-in? Chcte se také vyjádřit k dnešnímu tématu? Máte také nějaké zvíře, které je vám nesympatické, nebo něčím nepříjemné? Kterých zvířat se bojíte? Ublížilo vám někdy nějaké zvíře? S jakými následky? Změnil se potom váš vztah ke zvířatům?

Napište nám na dnešní téma Zvíře, které "nemusím" a možná právě vy získáte tento dárek.

cena

redakce@zena-in.cz