Jako první zareagovala na „kalhotkový“ příspěvek čtenářka krokodýlice. Vtipně a ve verších vždycky mile překvapí.

 

Dobrý den! Malý příspěvek na dnešní téma

Nenosím pásek se špagátky
- takové malé nic.
Možná, že vezmu názor zpátky
až bude velký hic.

Že bych to někdy zkusila?
Prošla v nich bytem polonahá?
Rodina by se bavila,
už slyším jejich:“Ha! Ha! Ha! Ha!“

Zatím je nemám v zásobě.
Že bych si jedny zakoupila?
Až budu je mít na sobě,
zajiskří čelist krokodýla.

Hezký den a pohodlné nejen spodní prádlo všem přeje
krokodýlice

______

Milá krokodýlice, já vím, že se opakuji, ale vždycky žasnu nad tím, jak dokážete složit básničku opravdu na „jakékoliv téma“! I na to dnešní „kalhotkové“. Děkuji za „špagátky“. :))

Saša

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

 

 

Reklama