Všichni toužíme mít krásnou pleť, lesklé vlasy a pevné nehty. Tři atributy, které značí nejen krásu, ale hlavně naše vnitřní zdraví. Za touto trojicí stojí také dostatek zinku a selenu v našem organismu. Oba minerály je možné efektivně dodat tělu pomocí doplňků stravy Selen ACTIVE a Zinek ACTIVE, které obsahují patentovanou látku BioPerine®. Ta pomáhá zlepšit vstřebávání některých minerálů až o 80 %*.

selenPro imunitu i krásu

Selen je minerál, který se pyšní antioxidační aktivitou – pomáhá chránit naše tkáně a buňky před oxidativním stresem. Podporuje imunitu a je podstatný pro správnou funkci štítné žlázy. Vlasům a nehtům zajišťuje přirozeně krásný vzhled. Dopřejte si ho v doplňku stravy Selen ACTIVE, který obsahuje selen organicky vázaný na kvasnice a je obohacený o BioPerine®, který zvyšuje vstřebatelnost některých minerálů až o 80 %*. Prospějte svému zdraví.

Doporučená cena (30 tbl): 109 Kč

K dostání: V lékárnách a na www.klubzdravi.cz/bioperine

 

zinekŠtít zdraví

Ve zdravém těle zdravý duch. Dopřejte mu dostatek zinku, ten podpoří imunitu, metabolismus i reprodukční systém. Díky antioxidačním účinkům bude pomocným štítem před působením volných radikálů. Může být dalším krokem ke zdravé kůži, vlasům i nehtům. Důležitý zinek získáte také prostřednictvím doplňku stravy Zinek ACTIVE s přidanou látkou BioPerine®, která zlepšuje vstřebávání některých minerálů až o 80 %*.

Doporučená cena (50 tbl): 139 Kč.

K dostání: V lékárnách a na www.klubzdravi.cz/bioperine

*Patent č. US 5972382

Reklama