Oslavy narozenin? Zrovna teď mám v paměti jednu, bohužel. Je to měsíc zpátky, co jsme s přáteli slavili narozeniny mého kamaráda. Měl Kristovy roky, takže to musela být velkolepá oslava. Aspoň podle jeho slov. A myslím, že tohle se nám opravdu povedlo.

 

Vše začalo poměrně nevinně na pár kouscích piva. Já tedy pila bílé víno, protože na pivo jsem nějak nepřivykla. Pak chlapci navrhli prvního panáka. Byla vybrána tequila stříbrná i s kompotem, jak to má být. Naneštěstí tento panák nebyl sám, pak se rychle za sebou objednaly hned dvě další rundy. A v tomto spádu to více méně pokračovalo. Ne že by se jen pilo, hráli jsme na pravdu a vyprávěli si nejtrapnější zážitky a tak.

 

Když tu někoho napadl bodyshot. Bohužel jsem byla jediná žena v této partě mužů. A díky uvolněné náladě jsem se podvolila, a tak si ze mě každý z chlapců vypil jeden drink. Lepila jsem ještě druhý den ráno. Ovšem, co se dělo od té doby do mého probuzení v jedné posteli se všema, fakt nevím. Ale doufám, že nic, když jsme byli všichni oblečení. Každopádně tequilu nikdo z nás nemůže ani cítit.

 

Petra


Tak to docela chápu. Pokud by si někdo z vašich přátel vzpomněl, co se vlastně dělo, dejte nám vědět. ;)

 

Přidejte i vy, ženy-in, svoji historky z narozenin nebo oslavy, a můžete vyhrát narozeninový dárek pro vaši krásu! Pište nám na mail redakce@zena-in.cz.

Reklama