Blonďatá moderátorka Kateřina Kristelová (28) způsobila ve Venezuele, kde fotila erotické snímky pro exkluzivní pánský časopis Playboy, pořádný rozruch. Dokonce se do ní zamiloval místní vyhlášený lamač srdcí.

„Jmenoval se Juan a měl na starosti údržbu a čištění bazénů," prozradila se smíchem Korzu Kateřina. Pak mi dokonce nabídl ruku a chtěl, abych tam rovnou zůstala." Kateřina nabídku nepřijala, protože na tu, o které sní, teprve čeká. Její přítel hokejista Lukáš by se měl v brzké době vyjádřit. Od jejich zasnoubení totiž už uplyne rok.

O pozvání na rande prý neměla půvabná Kateřina nouzi, stále byla středem pozornosti místních mužů.
Nebyl ale na nic takového čas, pořád jsme pracovali, fotilo se od rána, kdy začalo světlo, a končilo se pozdě večer. Ne, že bych si tak fandila, ale vzhledem k tomu, že tamní dívky jsou tmavovlásky a mají takové to velké pozadí, působila jsem značně exoticky," odůvodnila pozornost, kterou jí místní muži věnovali.

Kateřina také udělal jeden zajímavý poznatek. Ve Venezuele je prý velký kult modelek.
Fotili jsme i v chudinských čtvrtích a byl o nás obrovský zájem," vypráví. Všichni se tam se mnou chtěli vyfotit. Mám mraky snímků s malými černoušky. A nikdy nezapomenu na jednoho z nich, který měl pěstičku pořád úplně sevřenou a nechtěl prozradit, co tam má. Nakonec mi to věnoval. K mému zděšení to byla mrtvá myš, zážitek jsem pak musela spláchnout místním skvělým rumem," prozradila.

Celý štáb si práci v jihoamerické zemi velmi pochvaloval. Občas jen zalitovali, že tam nejsou na dovolené.
Venezuela je ale úžasná země a jsou tam navíc přátelští lidé, takže bych se tam chtěla ještě někdy podívat a mít víc času. Nemohla jsem se kvůli fotografování ani opalovat, aby nevznikl nějaký problém, protože jsem byla při focení velmi spoře oblečená. Pořád na mě dávali nějaké ručníky, aby se mi nezačala loupat kůže, nebo aby nebyla vidět ramínka od plavek," zmiňuje Kateřina i ty méně příjemné momenty. Kvůli vlhkosti vzduchu jsem navíc musela chodit celý den v natáčkách. Cizinci, kteří trávili v hotelu dovolenou, si určitě říkali, že jsem nějaká úplně blbá blondýna…"

 

Reklama