Moderátorka Kateřina Kristelová (28) sice už není slaměná vdova, ale její vztah s hokejistou Lukášem Filipem, který se nedávno vrátil ze svého působení ve Francii s přeraženým nosem, prochází vážnou krizí.

 

Oba nejsou schopni vzdát se kariéry a půvabná blondýna přiznává, že vztah na dálku ji moc neuspokojuje. „Na druhou stranu nechci zahodit několik let společného života," říká Kristelová. Avizovaný rozchod se tedy zatím nekoná.


Spolu s Lukášem si o své další budoucnosti popovídali v klidu a bez emocí během naplánovaného odpočinkového víkendu. „Vyjeli jsme si do Poděbrad, udělali jsme si na sebe čas a všechno jsme probrali. Teď uvidíme, co nám to přinese," řekla Kateřina, která o svého miláčka nyní pečlivě pečuje a dokonce se kvůli němu učí vařit.

 

Práce má nad hlavu

Společně strávený lázeňský víkend ale byl pro Kateřinu jen ostrovem v moři práce. Letošní jaro se nezastaví. „Ve Venezuele jsem pózovala pro Playboy, čeká mě moderování nadnárodního kola soutěže Eurosong a další zakázky," tvrdí. „Diář mám skoro úplně plný, své práce se rozhodně nevzdám, neuměla bych se jen tak nudit doma," konstatovala Kateřina.

Její snoubenec se zatím k tomu, na jak dlouho si prodlouží smlouvu ve Francii, nevyjádřil. Není mu po chuti zájem fotografů, kteří lační po tom zvěčnit jeho zohyzděný nos, takže ve společnosti se s Kateřinou objevil jen jednou. Jak vyřeší zamilovaný pár prekérní situaci, je tedy zatím ve hvězdách...
Reklama