Možná také máte ve svém okolí nějakou osobu, která vám příliš nepřeje. Já jsem to do nedávna příliš neřešila, ale před nějakým časem jsem se musela rozejít se svou kamarádkou. Vlivem všech možných okolností se s ní nedalo vydržet, byla tak negativní a plná zloby, že mi v její přítomnosti začalo být fyzicky zle, a když se mi po její návštěvě u nás stávalo, že jsem musela jít po chvíli spát - jak jsem byla vysílená, řekla jsem si dost.

Bylo mezi námi mnoho hezkých zážitků, ale v této situaci je to na mě moc. Nikdy už neříkám nikdy, a tak jsem se pokusila kamarádce situaci po pravdě vysvětlit a dát si nějaký časový odstup. Se zlou jsem se ovšem potázala…

Pokoušela se ještě oslovit dceru a našeho společného kamaráda, aby se přece nějak dostala zpět ke mně, ale ani tam nepochodila. Viděli totiž situaci stejně jako já. V jednu chvíli jsem dokonce měla pocit, že jsme my tři, moje dcera, náš kamarád a já, vytvořili zvláštní kruh, přes který se nedalo přejít.

krystal

Doufala jsem, že tímto bude situace nějak dočasně uzavřená a třeba se po nějaké době vše uklidní a vylepší… Ale nestalo se tak, začaly se mi o bývalé kamarádce zdát divné sny, v jednom snu proklínala mě, v dalším mého přítele, také jsem měla velice často nepříjemné pocity, že kolem mě obchází a vymýšlí nějakou tu kozlovinu.

Možná si řeknete, že jsem paranoidní, ale ty pocity byly opravdu velice nepříjemné, až jsem se jednou vypravila za vědmou, kterou znám již mnoho let, a ta mi moje pocity potvrdila.

I ty sny, že se to opravdu dělo a děje a že tento člověk mi opravdu nepřeje nic dobrého. Poradila mi, abych jí ve své duši odpustila, dům abych vykouřila šalvějí a kolem domku vytvořila ochranný štít z křišťálů.

O této ochranné možnosti jsem již věděla, od jiných lidí i z knih. A tak jsem se vydala do obchůdku, kde výhradně nakupuji drahé kameny… Pocitově jsem si vybrala daný počet křišťálů, pěkně špičatých, aby směřovaly přímo do nebe.

Vím dávno, že kameny, jakož i šperky, které chci mít doma či na svém těle, je potřeba očistit, a tak jsem léčivé krasavce naložila na den do vody zasypané solí - je to technika, kterou používám nejčastěji. Z různých pramenů vím, že čištění drahokamů je kapitola sama pro sebe. Někdo doporučuje zakopat kameny na 24 hodin do země, někdo používá vonné tyčinky, někdo zvuky zvonečků či plamínek svíčky.

Já již mnoho let nakládám kameny do slané vody a pak někdy pro jistotu je očistím plamenem svíčky. Takto očištěné kameny jsem nakonec podle doporučení zakopala do naší zahrady tak, jak mi bylo doporučeno s přáním ochrany našeho domova a snažím se bývalé kamarádce přát hodně štěstí v dalším životě. Myšlenka je totiž také čin.    

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Přečtěte si také:

Reklama